Vašek Mikulášek po pádu ze schodů reaguje na kritiku a pochybnosti

Vašek Mikulášek
Včera se bohužel potvrdilo, že turnaj OKTAGON 29 přijde o další zápas. Bohužel se musel zrušit hlavní před-zápas Mikulášek vs Bolo, protože se Vašek zranil a byl tak nucen odstoupit. S ohledem na to, že Mikulášek hodně hlasitě vystupoval proti přesunu akce z Ostravy do Brna, se samozřejmě mezi fanoušky objevily spekulace o tom, že Vašek snad zranění nahrál, aby nemusel nastupovat. Právě na tyto hlasy nyní Baba Jaga reaguje.
Francis Ngannou má za to, že na něj UFC nalíčilo past

“No, realita je taková, proč bych rušil zápas pár dní před ním, když mi chybělo jen posledních pár kil? Přitom jsem se trápil na kempech se zraněním. Věděl o tom Ondra Novotný i třeba Pirát. Zlomil jsem si dvě zanártní kůstky a potom jsem s tím i trénoval. Kluci, co tam byli se mnou z RPG, mi nosili jídlo a víceméně se o mě starali. Logicky, když projdu všechno tohle, kempy, přípravu, shazování a mám pak 8 dní do zápasu, proč bych něco rušil?

Já jsem se na ten zápas strašně těšil. Ondra ví, že jsem se těšil. Opravdu jsem se strašně těšil. Ano, řekl jsem, že mi to Brno vadí, to je pravda, ale to je jen shoda náhod. V ten den se staly tři věci, které já neovlivním. Vyšel prostě článek, ale že bych kvůli Brnu a tak dále, že mi něco nevyšlo, bych nerušil zápas. Já jsem placený od toho, abych zápasil. Počítal jsem tedy s tím, že vydělám peníze alespoň za ten zápas. Z něčeho žít musím.
Je mi jasné, že budete říkat, že se bojím a tak, ale já jsem to chtěl říct, ať má každý klid. Já mám čisté svědomí. Pes mě vzbudil někdy kolem půl 3 ráno, takže jsem se oblékl, že chce ven. Dojdu ke schodům a pes se rozběhne a najednou skočí. Já to však mám ze schodů 3 metry, protože bydlím ve druhém patře. Moje reakce byla, že jsem skočil. Probudil jsem se až dole. Začal jsem lidem vypisovat nemysli a trenér Bechtold z PriMMAtu mě vezl do nemocnice, protože jsem mu psal jako prvnímu. Prý jsem mu v autě říkal nesmysly a pak i sestřičce. Měl jsem asi pětkrát CTE a pak taky rentgen hlavy.

Zjistili mi lehký otřes mozku. U té nohy, kterou jsem měl zlomenou, se ty kůstky posunuly. Na nohu se nepostavím a hlava je, jak kdybych byl po KO, takže několik měsíců pauza,” vysvětlil Vašek Mikulášek na svém IG profilu.
Jak informovala organizace, Tomáš Bolo/Meliš byl se situací seznámen a nyní se bude řešit, zda se podaří najít nějakou náhradu. Vaškovi každopádně přejeme brzké uzdravení a doufejme, že už se nic kolem turnaje OKTAGON 29 měnit nebude a když, tak jen k lepšímu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *