Vašek Mikulášek konfrontoval drzého YouTubera

Vašek Mikulášek Danny
Na konci ledna jsme se dočkali turnaje Clash of the Stars, který nabídl souboje YouTuberů, Tik-Tikerů, influencerů, pornohereček a obecně známých tváří. Na akci zavítalo i několik profesionálních bojovníků jako například David Kozma, Milan Ďatelinka a nebo Vašek Mikulášek. Právě poslední jmenovaný si přímo na akci vyříkával spor s drzým YouTuberem Dannym, kolem čehož se pak šířily fámy, že Baba Jaga YouTubera zmlátila a tak podobně. Bylo to však trochu jinak.
Lohoré a Apollo se vysmívají boxujícímu Vémolovi

Hned po akci nám psalo několik fanoušků, kteří mluvili o tom, že Mikulášek na akci napadl Dannyho, že ho zmlátil a podobně. Vaška jsme tedy tou dobou kontaktovali a požádali ho o vyjádření. Vašek nám celou situaci vysvětlil s tím, že vlastně o nic moc nešlo a že jediným fyzickým kontaktem mezi oběma borci bylo strčení, které se rozhodně nedá považovat za napadení.

Tímto jsme celou věc brali za uzavřenou, ale Vašek se s odstupem k incidentu vrátil a dokonce nabídl video, které točil jeho kamarád Lukáš Fajk a které dokazuje, že konfrontace vážně nebyla tak “horká”, jak se říkalo.
K věci se pak vyjádřil i autor videa Fajk, který na turnaji Clash of the Stars zápasil po boku Lea Brichty v souboji 2 vs 2, “Chtěl bych se vyjádři k videu s Dannym. Jsme ze stejné čtvrti. Tenhle člověk si objednával Ukrajince a tak na lidi, když si něco nebyl schopný vyřešit sám. Tomu, co jsme udělali s Vaškem, říkám karma. Že jsme ho zbili a podobné výmysly? To vůbec není pravda. To jste viděli sami. Chtěl bych se omluvit za to, že jsem na něj plival. Takže asi tak.”

Danny skutečně není žádný svatoušek a i když to asi nebylo úplně na místě, tak se dá říct, že se tak trochu jedná o karmu. Danny je totiž takový Jake Paul z Wishe, který se do povědomí scény dostal společně se svými kamarády poté, co hodili dělobuch do autobusu. Následně měl na kontě hned několik excesů, které jasně ukázaly, jak má nastavený morální kompas.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *