Vašek Mikulášek a jeho přítelkyně reagují na prohru

Vašek Mikulášek
 

Hlavním před-zápasem proběhnuvšího turnaje OKTAGON 32 byl souboj Mikulášek vs Meliš, který měl podtitul “je to osobní”, protože to bylo osobní. Oba borci jsou totiž bývalí kamarádi, kteří se před časem nepohodli a slíbili si, že se spolu utkají. Hlavně ze strany Vaška Mikuláška se slibovalo násilí, ale byla to nakonec Baba Jaga, kdo křičel bolestí, na základě čehož byl souboj ukončen. Rozhodčí totiž vyhodnotil, že se Mikulášek verbálně vzdává a souboj k nelibosti domácího borce pohotově ukončil.
Natěšený Marpo ostře odpálkoval Karlose Vémolu

“Jsou momenty, které asi nikdy neomrzí a to je láska k týmu a k lidem, co jsou se mnou. Díky za tu mega energii lidí v Ostravar aréně. Nemám omluvu a výmluvu, ale upřímně já vidím, když vyhrává a prostě udělám chybu amatéra a zaplatím za to. Tak prosím každý, ať si bodne. Jsem tu stejnak napořád mrdky,” reagoval Vašek Mikulášek na svém IG profilu.

Vašek Mikulášek si sice dokázal získat dominantní pozici, ale zároveň si nechal chytit kimuru, kterou měl Tomáš Meliš velice dobře utáhnutou. Na první pokus se mu ještě techniku nepodařilo dotáhnout, ale při dalším trhnutí už Vašek Mikulášek vykřikl, což rozhodčí Touš pohotově vyhodnotil jako slovní vzdání se a zápas ukončil.
 

Právě na finální sekvenci navázala i Vaškova přítelkyně, která vše s nadsázkou okomentovala, “Snad víme, kdo by reálně vyhrál, že jo. On zařval na milisetinu v kleci a já mu zařvu na hodinu v posteli. Život, jedeme dál.”

Vašek tak na domácí půdě bohužel neuspěl a připsal si tak bohužel další prohru. Neúspěch Vaška evidentně mrzel tak moc, že se po souboji nedostal ani na tiskovou konferenci. Ještě v oktagonu však prohru přijal, ocenil soupeře a v podstatě s rivalem zakopal válečnou sekeru, což byl hodně zajímavý moment. Ještě před zápasem totiž zaznívalo, že nepřátelství tak či tak zůstane, což se nakonec nestalo. Vaška nyní za měsíc a půl čeká souboj s Michalem Kotalíkem na turnaji OKTAGON UDG.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *