Válka? Bejr “rozumně” vysvětluje, proč zaútočil na Grznára a chtěl KO

Filip Grznár Aleš Bejr
Proběhnuvší turnaj Clash of the Stars 2 nabídl nepřeberné množství bizaru, ale jeden moment přeci jen vyčníval a nebylo to prso, které se dralo ze sportovní podprsenky. Šlo o dohru po souboji Filipa Grznára, na kterého přímo do oktagonu vletěl jeho rival Aleš Bejr, kterého pak musela z klece doslova vynášet početná ochranka. Aleš, který je známý svými psychopatickými výlevy a brikulemi, se však s menším odstupem ke konfliktu vrátil a vysvětlil, proč vlastně Grznára napadl a proč ho na místě plánoval nelítostně vypnout.
Jiří Procházka po zisku UFC titulu oznámil začátek nové éry

I s ohledem na to, že moderátor Jíra v jednom ze vstupů avizoval, že nás čeká zajímavé překvapení, mají mnozí za to, že byl útok domluvený a že šlo jen o promo před blížícím se zápasem. To však Bejr popřel a vysvětlil, proč vlastně na akci vyrazil a proč plánoval Grznára na místě vypnout. “Filípek zhruba před měsícem vyřkl na internetu, vypadlo mu z jeho nevymáchané huby, že chce válku. Tenhle člověk, který je známý na internetu, velice známý a má plno následovníků z řad mladých lidí, kteří mu naslouchají ohledně propagace fetů, dopingu a dalších kravin, o kterých kecá… Když si však vyřkl, že chceš kurva válku na planetě, že se těšíš na válku, že chceš aby do Česka přišla válka, že se na to těšíš, že budeš moct beztrestně likvidovat a zabíjet, tak víš, co jsem ti udělal?

Si to vezmi, sedíš v baráčku a přijde válka. Najednou na tebe přiletí bomba, ty blbečku. Rozfláká ti to barák. Já jsem ti tedy hodil na hlavičku bombu. Nečekal jsi to, OK. Netrefil jsem tě zezadu. Bylo to zepředu, možná malinko z boku. Bylo to, protože nejsi připravený na válku, ty debile! Máš být připravený na válku, co když na tebe spadne bomba, ty kreténe. Jak můžeš povídat takové píčoviny na internetu ty tlamo? Zamysli se nad tím,” rozohnil se Bejr ve svém videu.
 

Bejr prý navíc ani nebere jako polehčující okolnost to, že byl Grznár v daný moment údajně pod vlivem dalších látek, “Ty jsi to prý řekl, když jsi byl zfetovaný, nebo co jsi říkal. Dobře, tak já si teď dám nějaký prášek a řeknu něco o Filípkově matce. Jo, promiň, já se omlouvám, já jsem si dal prášek a byl jsem zfetovaný.” Bejr prý plánoval Grznára na místě vypnout, ale to se mu nepodařilo.

Psychopat je obecně známý svým afektovaným a přehnaným chováním, ale tuto kauzu evidentně prožívá o to více, že má za ženu Ukrajinku, takže má bohužel nejspíš zprávy z první ruky a celá situace na něj o to více doléhá. Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale zdá se, že střet mezi oběma borci je nevyhnutelný. Bejr je prý připravený dát do boje všechno, takže se zřejmě ještě dočkáme mnoha výměn a poté i hodně vyhroceného souboje.

 
Grznárova po-zápasová reakce

“Bylo to dobré, bylo to skvělé, bylo to nejlepší. Povedlo se mi sundat boxera v postoji. Na té zemi už to bylo jasné. Zem má prostě relativně kvalitní. Mám z toho radost. Spravil jsem si reputaci. Děkuju všem lidem, kteří za mnou stáli. Fakuju všechny lidi, kteří za mnou nestáli. Prostě klasika u Grznárů,” reagoval Filip Grznár skrze svého kamaráda Grega.

Po souboji pak vtrhl do klece rival Aleš Bejr, kterého Filip už nějakou dobu vyzývá a byla z toho velká mela. Přítomná ochranka měla hodně co dělat, aby agresivního Bejra dostala z klece. “Já tu špínu rozmrdám, ty vole. To plešaté prase. Já ho zabiju. Ty mrdko. Jsem to nečekal. Chcípneš, kdyby to nezastavili,” křičel Filip v kleci na Bejra, kterého hned několik zástupců ochranky doslova vynášelo z klece. Je tedy více než pravděpodobné, že se na další Clash akci dočkáme právě souboje Grznár vs Bejr.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *