„V OKTAGONu se Haratyka bojí,“ stěžuje si elitní Polák a mluví o bitvě s Čepem a Kinclem

Haratyk Čepo Kincl

Polský zápasník a šedesátka světového žebříčku střední váhy Rafal Haratyk se v červenci vehementně hlásil o zápas s Karlosem Vémolou a smlouvu s tuzemskou organizací OKTAGON MMA. Na duel s Terminátorem sice nedošlo, ale nabízí se možné souboje s Čepem a nebo hlavně Kinclem, který hledá soupeře pro titulový duel poté, co přišel o Bryczeka, který zamířil do UFC.

Bratři Jan Fajk a Lukáš Fajk si u Okresního soudu pro Prahu-západ vyslechli rozsudek

V minulém týdnu organizaci OKTAGON MMA opustil tvůj krajan Robert Bryczek, který se místo titulového zápasu s Patrikem Kinclem vydal do organizace UFC. Neměl bys zájem o titulový duel s Kinclem, byť máte oba stejný managament (Artnox Fight Sport)?

Samozřejmě, jsem si jistý že bychom udělali dobrý zápas na velmi vysoké úrovni. Já souhlasím, management rovněž, pokud vím, tak Patrik si soupeře nevybírá. Nevím, že by tomu něco stálo v cestě. Robertovi gratuluji že se dostal do UFC. Je opravdu silný, škoda, že se tak zřídka ukazuje v našem gymu. Určitě bychom si mohli hodně vzájemně pomoci s přípravou zápasů.

Měl bys případně zájem o jiný zápas/soupeře?

Jsem člověk, který si soupeře nevybírá. Souhlasil jsem s Karlosem Vémolou. Také mi někdo řekl, že Vlasto Čepo hledá silného soupeře na zápas v Bratislavě. Ohlásil jsem svoji připravenost, ale bohužel ani tentokrát to nevyšlo. Prostě se mi už nechce prosit o zápasy. Jestli se v OKTAGONu všichni Haratyka bojí, tak si budu muset najít jiného chlebodárce.

Naposledy si působil v organizaci ARES, kde kolem tvé osoby byla menší dopingová kauza. Můžeš nám prosím objasnit, co se vlastně dělo a jestli už je to uzavřené?

Svoji dopingovou aféru jsem se snažil podrobně vysvětlit na svojí fanpage na Facebooku, takže pokud někoho zajímají podrobnosti odkazuji ho tam (najdete níže). Zde mohu ve zkratce říci, že celková nechuť ke spolupráci ze strany Francouzské antidopingové agentury mě donutila najmout si právníky. V moči mi našli stopové množství ostarynu tj. 0,3 ng/ml, který jsem nikdy neužíval. Věc je stále v řízení hlavně kvůli průtahům Francouzů.

Děkuji ti za rozhovor. Máš na závěr nějaký vzkaz pro fanoušky?

Zdravím všechny československé fanoušky MMA. Třeba ještě bude příležitost vidět mě u vás v kleci. Velmi děkuji za tento rozhovor.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *