V OKTAGONu je jen jeden Král! Kozma reaguje na výhru

Kozma Kníže
 

Máme za sebou turnaj OKTAGON 32, na kterém David Kozma již po páté úspěšně obhájil titul šampiona welterweigt divize, čímž upevnil své prvenství na pomyslném P4P žebříčku organizace OKTAGON MMA. To se m navíc podařilo v souboji s nemesis Monstrem, který je posledním borcem, který Davida na domácí půdě porazil. Před 4 lety dominoval Kníže a nyní si to bojovníci vyměnili. Kozma však z výhry úplně nadšen nebyl a na tiskové konferenci vysvětlil proč.
Vašek Mikulášek a jeho přítelkyně reagují na prohru

“Poslední dvě obhajoby jsem měl vždy výkon večera. Byl to vždy opravdu skvělý zápas, kde lidé šíleli. Tady jsem to spíš uválel a na zemi ukontroloval na jistotu, takže úplně nejsem spokojený, protože to asi nebyl hezký zápas. Musím se na to ještě podívat, možná to bylo atraktivní, ale já si myslím, že spíš ne. Zklamal mě ten průběh, že jsem se tam neodvázal tak, abych tam rozjel rány a nepokusil se to ukončit, ale tak to prostě je. Každý zápas nemůže být skvělý,” vysvětlil David Kozma na dotaz od MMA Shorties.

Velkým tématem celého souboje byla hlava, která byla u Davida v prvním souboji velkou slabinou. Skrze poslední bitvy však získal jistotu a nenechal se Monsterem zastrašit, “Já jsem s tou hlavou nijak moc nepracoval. Šlo to samo zápasy a zkušenostmi, že už jsem hodněkrát zápasil o titul. Hodněkrát jsem stál před vyprodanou arénou, takže jsem na to zvyklý. V prvním zápase jsem se z Petra posral už na vážení, ale teď už to takhle nebylo. Šel jsem tam s čistou hlavou a to rozhodlo zápas.”
 

Titul “Král OKTAGONu” si sice rád přivlastňuje Karlos Vémola, ale když vezmeme v potaz titulové obhajoby a kvalitu soupeřů, tak je jím jasně David Kozma, “Asi jsem Král OKTAGONu. Když to říkají lidi, tak je to asi pravda.”

David si na domácí půdě připsal obrovsky důležité vítězství a nyní bude čekat na to, jak se vyvine situace v divizi, kde se rýsují vyzyvatelé Brito a nebo Velickovic.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *