Už zase? Šampion Dricus Du Plesiss odmítl další titulový mega zápas

Du Plessis

Poté, co minulý rok Dricus Du Plesiss odmítl titulový zápas s tehdejším šampionem Israelem Adesanyou a na turnaji UFC 293 ho nahradil Sean Strickland, se nyní objevila zpráva o tom, že Du Plesiss odmítl hlavní titulový zápas na jubilejním galavečeru UFC 300!


Promotér Novotný odhaluje, jakým mega zápase se pokusí udržet Kincla v OKTAGONu

Podle bývalého šampiona střední váhy UFC Israela Adesanyi (24-3) ho organizace UFC oslovila, aby se 13. dubna na jubilejním galavečeru UFC 300 v Las Vegas utkal v hlavním zápase s Dricusem Du Plessissem (21-2), ale jihoafrický šampion střední váhy nebyl připraven.

Du Plessis v lednu na turnaji UFC 297 v pětikolovém souboji porazil Seana Stricklanda na body a stal se šampionem. Po zápase vyzval Adesanyu, ale zdá se, že nyní souboj není připraven. „Jsou věci, které se asi měly stát,“ řekl Adesanya v pořadu This Past Weekend. „Připravoval jsem se. Jsem si jistý, že už je to venku, můj trenér Eugene Bareman říkal v rozhovorech nějaké věci, ale UFC mě opravdu zavolalo na UFC 300 a já jsem řekl: ‚Jo, jdeme na to‘. Ale Dricusův tým nechtěl.“
„Bojoval jen se Stricklandem, takže možná měl malé zranění a tak, ale všichni máme nějaké zdravotní problémy a kdovíco ještě. Já jsem posledních pár zápasů bojoval zraněný, takže proto jsem si vzal volno, abych nechal tělo vyléčit. Uzdravilo se a jsem si jistý, že zranění budou stejně přibývat. Prostě se to při tréninku stává. Stejně jako v zápasech, je to neustále něco,“ dodal Adesanya. 

Výsledkem je, že jubilejní turnaj UFC 300, má nyní hlavní zápas mezi šampionem polotěžké váhy Alexem Pereirou a bývalým šampionem Jamahalem Hillem. 

UFC 300 – Fight Card:

Alex Pereira  vs.  Jamahal Hill 205 lbs

Weili Zhang  vs.  Xiaonan Yan 115 lbs

Calvin Kattar  vs.  Aljamain Sterling 145 lbs

Jiří Procházka  vs.  Aleksandar Rakić 205 lbs

Charles Oliveira  vs.  Arman Tsarukyan 155 lbs

Justin Gaethje  vs.  Max Holloway 155 lbs

Bo Nickal  vs.  Cody Brundage 185 lbs

D. Figueiredo  vs.  Cody Garbrandt 135 lbs

Bobby Green  vs.  Jim Miller 155 lbs

Holly Holm  vs.  Kayla Harrison 135 lbs

Sodiq Yusuff  vs.  Diego Lopes 145 lbs

Jéssica Andrade  vs.  Marina Rodriguez 115 lbs
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *