Už to začíná! Turnaj OKTAGON 44 bohužel hlásí sakra velkou ztrátu

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA má sice za sebou rekordní turnaj OKTAGON 43, ale to neznamená, že usíná na vavřínech a užívá si úspěchů. Už za necelé tři týdny nás totiž čeká turnaj OKTAGON 44, který se koná v německém Oberhausenu. Těšit se můžeme na souboj o titul prozatímního šampiona polo-těžké váhy, druhou polovinu druhého kola projektu Tipsport Gamechanger a celou řadu dalších atraktivních duelů. O jeden z hlavních taháků jsme však bohužel přišli.

Karlos Vémola přiznává, co hrozí, pokud mu OKTAGON nevyjde vstříc

Hej, lidi, vy víte, že obvykle nejsem velký mluvka, ale dnes musím něco říct. Je to hořká pilulka, kterou musím spolknout, a nikdy jsem si nemyslel, že vám to budu muset takhle říct.

Vím, že jste se na zápas v Oberhausenu všichni těšili, stejně jako já. Byli jsme připraveni otřást arénou a donutit jí, aby se otřásla. Ale život někdy nehraje podle našich pravidel a my musíme přijmout tvrdé rány.

Posledních několik týdnů jsme s mými trenéry tvrdě trénovali, dnem i nocí, abychom vám předvedli ten nejlepší zápas, jaký jste kdy viděli. Ale vesmír měl jiné plány. Moje koleno prostě nechce spolupracovat a já nemůžu do klece, když nejsem stoprocentně fit.

Nebylo by to fér vůči mému soupeři a především vůči vám. Vím, že někteří z vás jsou zklamaní. Cítím vaši bolest, věřte mi. Nejsem člověk, který hledá soucit, a nejsem člověk, který jen tak přizná porážku.

 

Ano, je to neúspěch, ale vrátím se silnější. To je slib. Z celého srdce se vám všem omlouvám. Všem, kteří si už koupili vstupenky: Všem, kteří si je koupili, budu samozřejmě stále přítomen.

Slibuji vám, že to není konec. Jakmile budou ta zatracená kolena zase fit, uvidíte mě opět v akci. Děkuji vám za podporu a pochopení,“ vzkázal bohužel Christian Eckerlin, že musí ze souboje s Primerou odstoupit, protože ho trápí zranění kolene.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Christian Eckerlin (@christianeckerlin)

 

Sice se nabízí náhradní termín v září, kdy se OKTAGON potřetí vrací do Frankfurtu, ale ani to prý možná Christian nestihne, protože jsou problémy vážné a bohužel na delší dobu. Uvidíme tedy, jak se nakonec situace vyvine, ale doufejme, že se zajímavý borec, na kterém OKTAGON expanzi do Německa hodně postavil, brzy vyléčí a bude schopen naskočit do další bitvy.

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Siwiec vs Hathaway 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

Turnaj, který se odehraje v Oberhausenu, je možné sledovat skrze PPV organizace a nebo prostřednictvím Tipsport TV.

 


1 komentář na “Už to začíná! Turnaj OKTAGON 44 bohužel hlásí sakra velkou ztrátu”

  1. Pingback: Krása! OKTAGON ulovil Conorova kamaráda i další velkou legendu | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *