„Úplná blbost,“ našel přeci jen Keita pro Tichotu ostřejší slova! Co se mu nelíbí?

Keita Tichota

Jak už bylo zmíněno, události po souboji Keita vs Tichota hodně kopírují situaci po bitvě Kozma vs Brito. Tehdy se také hodně akcentovalo to, jak velké srdce Kozma ukázal, přičemž se tak trochu zapomínalo, jak dominantní výkon Brito předvedl. Nyní se rovněž vyzdvihuje, že Tichota dokázal většinu zápasu odbojovat s hodně nepříjemným zraněním, což už se Keitovi přestává líbit.

Překvapivé odhalení! Tak už „víme“, jak to bylo s Kinclovým okem a Vémolovou váhou

„Čím mě Tichota překvapil? Tím, jak bojoval, i když je takhle mladý. Nechci tady ze sebe dělat nějakého starce, ale udělalo to na mě dojem. Moc dobře vím, že mám v ruce bombu, ale on to všechno ustál. Navíc se zjistilo, že 3 kola zápasil se zraněním. To jen dokazuje, jaký je to válečník. Pokud dokáže se mnou bojovat tři kola s takovým zraněním, tak může bojovat s kýmkoliv.

Je to skutečný bojovník a šampion. Nemá sice titul a prohrál se Sanikidzem i se mnou, ale je pořád mladý a má všechno před sebou. Má to teď 5-2, ale časem to může mít 30-2. O to více si vážím výhry. Dokázal, že je to skvělý bojovník a že může být šampion. To by mě však musel porazit, což se nestane. Rozhodně na mě však udělal dojem a chovám k němu za to velký respekt,“ uznal Keita na tiskové konferenci po turnaji.

 

Nyní se už mu však evidentně přestává líbit, jak moc se na zranění upozorňuje a jak je tedy celý souboj prezentován. „Teď trochu ubírají hodnotu mého vítězství. Měl jsem k němu velký respekt, ale řekl, že kdyby neměl v prvním kole zlomené rameno, zápas by dopadl jinak. To je úplná blbost. Už v prvním kole jsem mu dal totiž knockdown a navíc se nesmí zapomínat na to, že to zranění nevzniklo jen tak samo od sebe,“ reagoval Keita pod jedním z příspěvků na IG profilu MMA Shorties.

Samozřejmě můžeme jen spekulovat o tom, jak by souboj dopadl, kdyby se Tichota takhle nezranil. Keita má však pravdu v tom, že jasně vedl už od samého začátku, což nakonec zpečetil ve čtvrtém kole, kdy poté, co poslal Tichotu po několikáté k zemi, zasáhl rozhodčí a duel ukončil.

Více by nám asi řekla případná odveta, na kterou však v blízké době určitě nedojde. Keita má totiž v plánu obhajovat v lehké váze a navíc má stále nevyřízené účty se Sanikidzem. Tichotovi navíc bude asi nějakou dobu trvat, než se vrátí zpět do boje. Uvidíme však, co budoucnost přinese…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *