UFC Viera vs Tate: Analýza, Tipy a sázky

UFC, Tipsort

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera se představí bývalá šampionka UFC Miesha Tate a proti ní Ketlen Vieira. Dále se můžete těšit na Michaela Chiesu, Seana Bradyho, Joanne Wood nebo Adriana Yaneze. Celý turnaj UFC Fight Night můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

“Nabídek je více”! Další OKTAGON jméno zamíří do RFA?

Terrance Mckinney vs Fares Ziam – vítěz McKinney 1,95

McKinneyho v posledním zápase debutoval v organizaci UFC. Na uvítanou dostal nebezpečného Matta Frevolu, který svedl vyrovnaný duel s talentovaným Armanem Tsarukyanem a porazil například Luise Peňu. McKinney navíc v Frevolu porazil po knockoutu za sedm vteřin a drží nejrychlejší KO v historii lehké váhy. Impozantní premiéra pro 27letého Američana. McKinney za poslední čtyři zápasy strávil v oktagonu pouze jednu minutu a padesát dva vteřin! Tento wrestler a specialista na BJJ ukazuje, že je velmi nebezpečný i v postoji.

Ziam svoji kariéru začínal také na “zemi”, ale v průběhu let přešel hlavně na kickbox. Každopádně i on je velice komplexním zápasníkem a my uvidíme zajímavý střet dvou talentů. Nicméně výkony Farese Ziama nejsou zdaleka tak dominantní a právě proto jsem se rozhodl pro McKinneyho, který více riskuje a dělá vše pro to, aby souboj skončil před časovým limitem.  

Rani Yahya vs Kyung Ho Kang – zápas skončí na body 2,00

Zápas dvou ostřílených grapplerů, ve kterém by se dalo předpokládat, že zápas může skončit na submisi. U Yahyi je zajímavé, že pokud jde zápas s jiným skvělým grapplerem, tak prohrává na body a podobné je to i s jeho soupeřem z Jižní Koreje. Přeci jen lehce navrch na zemi by měl mít zkušenější Rani Yahya, ale ve svých 37 letech už něco ztratil ze své rychlosti. Právě proto předpokládám, že půjde do zápasu hodně opatrně a bude spíš snažit využívat chyb soupeře. Jelikož Ho Kang ví, kdo proti němu stojí, tak i on by mohl být v souboji hodně opatrný. Kurz 2,00 na to, že utkání skončí na body je zatím pěkný, kdyby si měl tipnout vítěze bude to Ho Kang na split decision.  

Tipy:

UFC, Tipsport

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *