UFC? To má čas! Tenhle supertalent má totiž v OKTAGONu velké plány

UFC

Organizace OKTAGON MMA se během relativně krátké chvíle vypracovala na předního evropského hráče, který aktivně působí v Česku, Německu a na Slovensku s tím, že se letos plánuje i expanze do Velké Británie. OKTAGON už je tedy velký evropský kolos, který láká zajímavá jména napříč scénou. Stále však hrozí, že se ozve liga mistrů UFC a někoho zlanaří. V případě tohoto supertalentu to však zatím ani zdaleka nehrozí.

O co jsme přišli? Šampion Kincl prozradil, jakou od vedení OKTAGONu dostal nabídku

„Mám v OKTAGONu sakra velké plány. UFC teď rozhodně není na stole. V první řadě se chci totiž vypracovat v OKTAGONu,“ nechal se jasně slyšet Hafeni Nafuka, který zatím v OKTAGONu nepoznal přemožitele a naopak si připsal dva cenné skalpy. Nejprve totiž ukončil Gabala a poté si v Německu v zápase, který bral na poslední chvíli, poradil i s Kepou, kterého utáhl na armbar hned v prvním kole.

Hafeni to tak má aktuálně 5:0 s tím, že všechny zápasy ukončil před limitem (1 KO, 4 SUB). Samozřejmě ho ještě čekají velké bitvy, ve kterých bude muset prokázat své kvality, ale s ohledem na věk a schopnosti se o něm mluví jako o možném dalším supertalentu, který by mohl v OKTAGONU vyzrát podobně, jako se to podařilo například Keitovi, který se velice rychle dokázal dostat na trůny dvou divizí.

„Jsem mladý a mám se ještě hodně co učit. Z každého zápasu si snažím něco vzít a v rámci každé přípravy se chci zlepšovat. Rozhodně si však nehodlám vybírat soupeře. Nemám nikoho v hledáčku. Je to na vedení organizace, koho přede mě postaví. Půjdu s kýmkoliv,“ nechal se Nafuka slyšet po poslední výhře.

Zdá se tedy, že má OKTAGON v rukách další potenciální hvězdu, která nabízí kompletní balíček. Pokud ještě přidá angličtinu, tak to bude úplně dokonalé. Doufejme tedy, že Hafeniho uvidíme ve Frankfurtu a nebo Kolíně, kde bude mít šanci prodloužit svou působivou sérii.
Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Lima – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Austin vs Andryszak

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs ?

Vlček vs Torok

Rock vs  Malach

Kertesz vs Surdu
 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs Tounkara

Paulus vs Mullen

Todev vs Carvalho

Široký vs Petrášek

Škvor vs Hajdarpašić

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs ?

Engizek vs ?

Jungwirth vs ?
  

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Legierski vs Ryšavý

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *