UFC Santos vs Hill: Analýza, Tipy a Sázky

Tipsprot, UFC

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj polotěžkých vah mezi Thiagem Santosem a Jmahalem Hillem. Dále se můžete těšit na finále reality show The Ultimate Fighter, Augusta Sakaie, Terrance McKinneyho nebo Sergeye Spivaka. Celý turnaj UFC můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Magard přehlíží zajímavého vyzyvatele a chce jiného? To však nevyjde

Thiago Santos vs Jamhal Hill – více jak 2,5 kola v kurzu 2,03

V tomto duelu polotěžkých vah půjde o hodně. Thiago Santos se propadá žebříčkem a Hill se naopak dostal do první desítky. Pro Santose může porážka znamenat definitivní konec šancí na titulový zápas. Situace v polotěžké váze je nyní celkem zamotaná a každé vítězství je zde důležité. Nikdo zde nemá nic jisté. Proto očekávám pomalejší úvod zápasu. Oba soupeři ví, co mají čekat od toho druhého, a tak se můžeme dočkat “šachové partie”, která se bude rozhodovat až v závěru duelu.

Jsem dost zvědavý v jaké formě nastoupí Thiago Santos. Jeho partnerka a také zápasnice UFC Yana Kunitskaya mu nedávno porodila první dítě. Je tedy otázkou, jak moc se na tento zápas Santos připravoval a koncentroval. Věřím, že pokud nic nepodcení, tak může být pro Hilla  vyrovnaným soupeřem, ale pokud by souboj podcenil, tak se obávám předčasného a brzkého ukončení. Hill je rychlý a tvrdý, ale Santos má zkušenosti z pětikolových soubojů a ví jak rozvrhnout síly.   

Vicente Luque vs Geoff Neal – vítěz Luque 1,51

Pro Luqueho se jedná o velmi odlišný stylistický zápas, protože Neal s ním klidně půjde přestřelek v postoji a dokáže ze souboje udělat pravou válku. Jedná se o jedny z nejtvrdších strikerů v divizi, přičemž Luque má výhodu v technice a Neal v síle. Oba jsou však obratní a oba dokážou kohokoli ukončit. Luque bude mít navíc jasnou výhodu na zemi, protože je vlastní černý pásu v brazilském jiu-jitsu, a pokud se Neal pokusí o takedown, bude si rozhodně muset chránit krk.

Neal se rozhodně nebude nikam hnát, ale jeho divoká síla Luqueho určitě zpomalí. Jeho kopy na hlavu mají také potenciál způsobit Luquemu první porážku na knockout, ale pouze v případě, že dopadnou opravdu čistě. Přesto je Luque tím zápasníkem, který je jako dělaný na výměny zblízka. Tohle může být potenciální “Fight of the Night”, v němž budou pořádně otestovány brady obou zápasníků a Luque z něj vyjde jako vítěz.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *