UFC? Šampion Soldic stojí před velkým rozhodnutím

KSW UFC Roberto Soldic

Robocop Roberto Soldič nedávno získal své sedmé vítězství v řadě a druhý titul KSW. V prosinci na turnaji KSW 65 brutálně knockoutoval Mameda Khalidova a po titulu ve welterové váze získal pás i ve střední váze. Tento víkend by se mělo rozhodnout, kam bude chorvatský zápasník směřovat svoji budoucnost. Zvolí KSW, UFC a nebo je ve hře ještě někdo jiný?

Tváří v tvář Kareš vs Vondráček? Došlo doslova na pěsti!

Šampion dvou váhových divizí organizace KSW Roberto Soldič by se v tomto roce mohl stát jedním z nejzajímavějších volných zápasníků. Vše záleží na jednání, které se uskuteční tento víkend v polské Varšavě, kde v sobotu proběhne další turnaj KSW. Soldič má v aktuální smlouvě jeden zápas a kontrakt mu vyprší na konci července.

“Mám ve smlouvě ještě jeden zápas a končit by měla v červenci,“ řekl Soldič MMA Fighting. “Po tomto galavečeru KSW budeme vědět více. Máme naplánovanou schůzku se šéfem KSW panem Lewandowskim, tak mu předložíme naše podmínky, a uvidíme, jestli je přijmou nebo ne. Pokud je přijmou, tak na sto procent zůstávám v KSW. Mám jednu dobrou nabídku od PFL, tak uvidíme, jestli ji KSW dorovná.”

„Všichni fanoušci se mě pořád ptají: „Hej, kdy budeš konečně v UFC? Opravdu už jsem tu větu slyšel mnohokrát,“ řekl Soldič. “Tohle je šílené. Každý den to samé: „Kdy jdeš do UFC? Proč už nejsi v UFC?” Tak jsem nad tím začal uvažovat. Od začátku bylo mým snem jít do UFC, vidět někoho jako Georges St-Pierre a další známé kluky, které jsem dříve sledoval na YouTube a v televizi. Nyní s některými z nich trénuji, to je  pro mě velká motivace.”

“Jako pro sportovce je pro mě UFC číslo 1,” vysvětlil Soldič. “KSW mi platí opravdu dobré peníze, takže si mohu dovolit jak kvalitní přípravu, tak odpočinek. Ale není to jen UFC. PFL a ONE FC mi také nabídly smlouvu. Když vítězíte na pěkná ukončení, každý vás chce. Pro mě je důležité všechno. Peníze i sportovní stránka Pokud jsem šampion UFC, ale nemám peníze a půjdu do restaurace, nemohu platit za jídlo svým pásem. Dnes je to o penězích, ale zároveň chci soutěžit s nejlepšími zápasníky,” dodal Soldič. Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *