UFC prezident Dana White reaguje na další tvrdou prohru Reyese

Dominick Reyes Dana White

Bývalý titulový vyzyvatel Dominick Reyes přes posledním soubojem se Spannem avizoval, že díky delší pauze po prohře s Procházkou zapracoval na své obraně, kterou posunul na novou úroveň. Čekalo se tedy, že uvidíme nového Dominicka, ale nakonec z toho bohužel byla další tvrdá prohra. Spann totiž trefil tvrdou přední do protipohybu a Devastator šel k zemi, kde ještě dostal jedno kladivo od cesty. Bohužel z toho tedy byly čtvrtá prohra v řadě a třetí ukončení v řadě, což už začíná být alarmující. Co na to Dana White?

White pro MMA Shorties velebí Procházku a prozrazuje, co čeká od odvety

„Přesně o tomhle jsme se před tiskovou konferencí bavili v zákulisí. Neříkám to rád, ale bohužel to vypadá tak, že od souboje s Jonem Jonesem už není Dominick sám sebou a ve své kůži,“ přiznal Dana White. Reyes totiž svedl s Jonesem tvrdou pěti-kolovou bitvu, kterou dle mnohých vyhrál, ale bodoví rozhodčí to viděli pro Jonese. Poté následovaly prohry s Blachowiczem, Procházkou a nyní i Spannem.

V případě Jonese, Blachowicze a Procházky se dalo namítat, že Dominick narazil na elitu divize, ale Spann přeci jen mezi špičku úplně nepatří. I přesto se mu podařilo vyhrát.

„Abych řekl pravdu, tak vůbec nevím, co s ním bude. Nejdůležitější je, co chce vlastně on sám. Promluvíme s ním a zjistíme, jak na tom je a co chce. Důležité taky bude, jak bude nastavený v hlavě. Od toho se odpíchneme a uvidíme,“ nechtěl zatím Dana dělat žádné závěry s tím, že je důležité, jak se k celé věci postaví sám Dominick, který už vydal prohlášení.

 

Dominick a jeho reakce na prohru

„Měl jsem rozhodně obrovský hlad po vítězství, ale bohužel jsem ten zápas uspěchal. Nedá se nic dělat, prosadím se jindy. Jsem v pořádku. Prostě jsem dostal další lekci, ze které si musím něco vzít. Gratuluji Pereirovi k neuvěřitelnému výkonu a zisku titulu šampiona střední váhy. Bůh je vždy dobrý. Děkuji přátelům, rodině i všem, kteří mě podporují. Nebojte se, budu zpátky. Musím to jen všechno vstřebat a budu pokračovat. Děkuji také UFC za skvělou příležitost. Energie byla neuvěřitelná a bylo skutečně úžasné stát znovu v podobné hale,“ vzkázal sám Dominick Reyes, který evidentně nevěší hlavu.
Jon Jones si s gustem rýpl

„Mluvil o tom, že jsem se na jeho sebevědomí nijak nepodepsal, protože ve své hlavě je prý vítěz. No, možná to bude ten problém,“ rýpl si Jon Jones s odkazem na vzájemný zápas, který byl hodně těsný. Na bodech ho sice vyhrál Jones, ale Reyes byl společně s velkou částí MMA komunity  přesvědčený o tom, že byl vítězem on.

„Bojuj a nebo skonči. To je věta z jeho rozhovoru, kterou mi poslal. Teď mu jí posílám zpátky,“ pokračoval Jones, jehož návrat by snad mohl proběhnout někdy v prvním čtvrtletí roku 2023.

Jeden z fanoušků se Jonese na Twitteru ptal, zda mu je Dominicka líto? „Nevím, jestli je lítost to správné slovo. Spíš mám strach o jeho zdraví.“
 

Reakce soupeře Spanna a dalších bojovníků 

Je to hořkosladké vítězství, kvůli potížím, které jsem měl v týdnu nejen s váhou. Ještě minulou neděli jsem byl nemocný, v pondělí pak onemocněl můj nejstarší syn a v úterý moje dcera.  Trénoval jsem, opravdu hodně jsem nyní trénoval,“ odpověděl Spann na otázku, co rozhodlo tento zápas. „Nikdy předtím jsem na zápas takhle netrénoval. Nikdy jsem se nepřipravoval déle jak tři týdny. Sakra, vypadám tak dobře. Prostě jsem sem přišel, abych to nechal volně plynout. Všechno jsem dělal správně. Chci se omluvit Domovi za to, že jsem neudělal váhu. V pondělí se vracím do gymu.“

Alan Jouban

Ryan Spann je muž s velkou silou ve svých rukách! 

Khaos Williams

Vím, že jsem neviděl pouze KO úder.

Amanda Nunes

Ten Jab byl bomba! 

Joaquin Buckley

Superman právě zabil člověka! 

Sean O´Malley

Ouch! 

Dan Ige

„Bronze bomber“ UFC! Děsivá síla!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *