UFC prezident Dana White potvrzuje dobré zprávy pro Jiřího Procházku

White Procházka

Jiří Procházka se na konci ledna přesunul do Las Vegas, kde využívá špičkové zázemí a odborníky UFC Performance Institute, aby pracoval na zahojení svého zraněného a následně operovaného ramene. Samozřejmě se tedy nabízelo, aby navštívil i další UFC turnaj, který se konal v Apexu, což se také stalo. Při té příležitosti prý prohodil pár slov s UFC prezidentem Danou Whitem, který potvrdil dobré zprávy.

Bomba! Conor je oficiálně zpátky a proti atraktivnímu soupeři

„Ano, potkal jsem se dnes na akci s Jiřím a prohodili jsme pár vět. Ptal jsem se ho, jak se má. Rozhodně na něj nebudu nijak tlačit, aby se vrátil co nejdříve. Chci, aby si vzal všechen čas, který potřebuje na to, aby byl zase 100%. Nechci ho dostávat pod tlak, aby měl pocit, že to všechno musí rychle vyřešit, protože tak to není.

Je to nastavené tak, že má čas a až bude 100% tak bude 100%. Nepřeju si, aby se na cokoliv tlačilo. Pokud vše půjde dobře, tak je samozřejmě na stole souboj s Hillem. Nechci však před něj stavět jakékoliv termíny. Je to prostě tak, že kdokoliv bude mít v daný moment titul, tak až bude Jiří 100%, tak se bude muset utkat právě s Procházkou,“ potvrdil znovu Dana White, jak je to na vrcholu polo-těžké váhy nastavené.
 

O této dohodě už mluvil sám Jiří i jeho tým, ale dobře víme, jak to občas se sliby UFC je. V tomto případě to však vypadá naprosto jasně, protože White podobnou myšlenku v poslední době zopakoval hned několikrát. Ve chvíli, kdy bude připraven skočit do boje, tedy Jiří opravdu dostane titulovou šanci a je jedno, kdo zrovna bude titul držet.

To je samozřejmě velké uklidnění. Vedení na Jiřího navíc evidentně nijak netlačí, což je dobře. Sám BJP se nechal slyšet, že chce být samozřejmě fit co nejdříve, ale že to na druhou stranu nechce nijak uspěchat. Hledá se tedy cesta, která bude snoubit rychlost a kvalitu, což je asi to nejideálnější řešení. V UFC PI se navíc o Jiřího starají specialisté se špičkovým vybavením, což celé věci jen pomáhá.