UFC Ortega vs Rodriguez: Analýza, Tipy a Sázky

Tipsport, UFC

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v New Yorku. V hlavním zápase večera uvidíme souboj mezi kamarády Brianem Ortegou a Yairem Rodriguezem. Dále se můžete těšit na Jacka Shora, Li Jinglianga, Shanea Burgose, Charlese Jourdaina nebo Meishu Tate. Celý turnaj UFC startuje už od 17:00 a vy jej můžete sledovat na TV Tipsport.

Mega zápas! Na Jiřího Procházku si brousí zuby zkušený veterán

Jack Shore vs Ricky Simon – Shore zvítězí na body 2,50

Tohle je pro Shorea zatraceně těžká zkouška. Ricky Simon je zkušený a jeden z nejlepších zápasníků v bantamové váze. Jeho ruce se také stále zlepšují a přidávají k jeho hře v grapplingu hrozbu knockoutu. Shoreova výhra nad Valievem ukázala, že se může držet se špičkou divize, a díky svým zkušenostem z jiu-jitsu se také vyvinul ve velmi komplexního bojovníka. Shore je na zemi neuvěřitelně obratný, ale mám pocit, že Simonův wrestling dokáže jeho jiu-jitsu trochu eliminovat. Navíc je Simon také černý pás v BJJ. Bude zajímavé sledovat, zda Simon bude hrát na jistotu a pokusí se zápas vzít na zem.

Shore je lepší technický boxer a bude mít výhodu rychlosti. Simon má zase větší sílu, takže bude zajímavé sledovat výměny v postoji. Nicméně jsem nenašel moc aspektů, ve kterých by měl mít v zápase navrch právě Ricky Simon. Tudíž se přikláním k vítězství neporaženého Shorea na body.

Li Jingliang vs Muslim Salikhov – vítěz Salikhov 1,65

Jingliang bude velmi vděčný, že tentokrát narazí čistého strikera. Díky knockoutům nad Zaleskim dos Santosem a Ponzinibbiem si určitě bude na nohou věřit, ale Salikhov je v postoji jiné zvíře. Je velmi zkušený a jeho síla se vyrovná jeho technice. Jeho největší dominantou jsou určitě rychlé a tvrdé kopy. Má také brilantní ruce a očekávám, že ve výměnách s “Leechem” bude mít lehce navrch, ale pouze pokud si bude hlídat Jingliangův levý hák, který je pro všechny soupeře nebezpečný.

Pokud se Jingliangovi nebude dařit v postoji, tak se jistě pokusí o takedown, ale Salikhov má velmi silnou obranu a věřím, že zápas udrží na nohou. Salikhov v soubojích kombinuje prvky Kung Fu a Sandy. Právě díky tomu ho vidím jako mírného favorita. Pokud chcete trochu zariskovat, tak bych se přiklonil k jeho vítězství na body v kurzu 2,50.

TIPY:

Tipsport, UFC

TIP NA TIKET:

Tipsport

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *