UFC Makhachev vs Moises: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera se představí Islam Makhachev a proti němu Thigo Moises. Po téměř pěti letech se do oktagonu UFC vrací také bývalá šampionka Miesha Tate. Celý turnaj UFC Fight Night můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/15/vojto-barborik-ma-pred-sebou-titulovou-bitvu/

Rodolfo Vieira vs Dustin Stoltzfus – Vieira zvítězí na submisi 1,85

Rodolfo Vieira je několika násobný šampion v grappligu a moc lepších grapplerů v UFC nenajdete. Ve svém posledním zápase ale narazil a prohrál na submisi s Anthonym Hernandezem. Po tomto duelu vysvětlil, že se po prvním kole necítil vůbec dobře a hlavně jen pár dnů před zápasem, zemřela Vieirovi babička. Několik důležitých faktorů, které mohly ovlivnit tento souboj. Nicméně nechtěl se na ně vymlouvat a řekl, že se s prohry poučí.

Stoltzfus je výborný postojář, který si umí pomoci i dobrým wrestlingem. Ve svých zápasech je nebezpečný hlavně pro své kopy, ať už jsou to kopy na tělo nebo na nohy. Proti Vieirovi bude celkem riskantní kopat na nohy, protože Rodolfo dokáže tyhle kopy velmi dobře zachytávat a poté přenášet zápas na zem, kde hrozí submisemi. Pokud Stoltzfus udrží souboj v postoji, tak má určitě šanci, ale myslím, že proti zlatému medailistovi z ADCC, to bude mít hodně těžké a Vieira dokáže zápas ukončit před časovým limitem.

Marion Reneau vs Miesha Tate – vítěz Tate 1,70

Téměř po pěti letech se vrací bývalá šampionka bantamové váhy Miesha Tate. Poté co ukončila profesionální kariéru, tak se stala součástí vedení největší asijské organizace ONE FC, kde společně s dalším bývalým zápasníkem UFC Richem Franklinem plnily funkci ambasadorů. I když Tate ukončila kariéru, tak poté co porodila, se udržuje ve formě a často objížděla grapplingové turnaje, kde porazila například Jessicu Eye.

Reneau má určitě větší zápasové vytížení, ale rozhodně si ho představovala jinak. Ve svých 44 letech zažívá v UFC spíše trápení a momentálně táhne šňůru čtyř porážek. Navíc včera potvrdila, že po tomto souboji definitivně zanechá rukavice v oktagonu a odebere se do sportovního důchodu. Tate do přípravy zapojila BJJ specialistu Jaka Shieldse a v záběrech z jejího přípravného kempu v gymu Xtreme Couture, vypadá opravdu skvěle a odhodlaně na velký návrat. Ani bych se nedivil, kdyby se jí zápas podařilo ukončit před limitem, ale volím raději opatrnější sázku.

Radim

UFC, Tipsport

2 komentáře na “UFC Makhachev vs Moises: Analýza, Tipy a Sázky”

  1. Pingback: Makhachev by rád ukončil kariéru Tonyho Fergusona | MMA Shorties

  2. Pingback: Makhachev nabízí "pomoc" Tonymu Fergusonovi | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *