UFC Luque vs Muhammad 2: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj welterových vah mezi Vicentem Luquem a Belalem Muhammadem. Českoslovenští fanoušci se mohou těšit hlavně na Martina Budaye, kterého čeká premiéra v UFC. Ve svém prvním souboji se střetne s Chrisem Barnettem. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč. 

KSW a nebo UFC? “Robocop” Roberto Soldič už si nejspíš vybral!

Vicente Luque vs Belal Muhammad – Vítěz Luque 1,55

Oba zápasníci se od jejich první vzájemného zápasu hodně posunuli. Luque v prvním souboji už po minutě ukončil Muhammada, pro kterého je to jediná porážka před limitem v kariéře. Luque vyniká hlavně svoji komplexností, rychle dokáže měnit postoje (což rozhodlo i v prvním souboji) a disponuje velkou sílou. V posledním zápase nedal žádnou šanci Michaelu Chiesovi, který mu sice na chvíli vlezl do zad, a už si připravoval škrcení, které měl v jednu chvíli zajímavě chycené, ale Luque se z této situace bleskurychle dostal a sám nasadil submisi, ze které už se Chiesa nedostal.

Muhammad naopak od porážky s Luquem ani jednou neprohrál (pouze No Contest s Leonem Edwardsem) a ukazuje, že se s ním také musí počítat v Top 10 welterové divize. Osobně si myslím, že nyní je pro něj šesté místo maximem a Luque bude opět nad jeho síly. Vicente Luque by mohl zápas opět ukončit, ale netroufnu si tvrdit, jestli to bude submise nebo KO. Kurz na to, že souboj neskončí na body je zatím také zajímavý 1,65.  

Pat Sabatini vs T.J. Laramie  – Sabatini zvítězí na submisi 2,60

Pat Sabatini je specialista hlavně na BJJ, kde vlastní černý pás pod Danielem Graciem, který je synovcem slavného Renza Gracieho. V UFC si Sabatini zatím počíná suverénně a zvítězil ve všech třech svých soubojích. V posledním duelu ukončil dvanácti zápasovou vítěznou sérii nadějnému Tuckeru Lutzovi. Nyní ho v UFC čeká T.J. Laramie, který se vrací po dlouhé pauze. Svůj první a zatím poslední zápas v UFC svedl už v roce 2020, kdy padl na submisi Darrickem Minerem. Do boje se tedy vrací po roce a půl a je otázkou v jaké bude formě. Velkým favoritem je pro mě bývalý šampion Cage Fury Fighting Championships Sabatini, který bude mít výhodu proti Laramiemu hlavně na zemi, kde očekávám, že souboj také ukončí. Kurz na vítězství na submisi je lákavý, když ho porovnáme s kurzem na Sabatiniho čisté vítězství 1,17.

TIPY:

UFC, Tipsport,

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *