UFC Ladd vs Dumont: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport
Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera se představí opět ženy, tentokrát Aspen Ladd a Norma Dumont. Nás bude samozřejmě nejvíce zajímat souboj slovenského zápasníka Lajoše Kleina, který se střetne s Natem Landwehrem. Celý turnaj UFC Fight Night můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Zákaz?! Jones už dostal přísný trest i od vlastního trenéra

Andrew Sanchez vs Bruno Silva – vítěz Silva 1,61

Andrew Sanchez naposledy padl s Mach Muradovem a v UFC zrovna nezáří. Bruno Silva po podepsaní smlouvy s UFC v roce 2018, nastoupil do zápasu až tento rok, protože si odpykával trest za doping. Ovšem do slavné organizace nastoupil ve velkém stylu a hned na úvod si připsal vítězství nad Wellingtonem Turmanem, kterého knockoutoval na konci prvního kola.

Silva je na střední váhu velmi dobře silově vybaven, to ostatně ukázal už M-1 Global, kde ukončil takové hvězdy jako jsou Alexander Shlemenko nebo Artem Frolov. Jeho menší slabinou je boj na zemi, ale za to má výbornou obranu proti takedownům, takže je velice těžké ho na zem dostat. Byť je Sanchez kvalitní wrestler, tak zde mu moc šancí nedávám. Silva má z dvaceti vítězství hned sedmnáct na KO/TKO, což dává pěkných 85% a proto bych se nebál zkusit i vítězství na KO/TKO v pěkném kurzu 2,50.

Julian Marquez vs Jordan Wright – vítěz Wright 2,90

Tuto sázku jsem vybral hlavně kurzu, u kterého jsem čekal, že bude vyrovnaný. Jordan Wright je vynikající postojář, což už několikrát dokázal. Od mala se věnuje Karate, Wushu, Muay Thai, Kickboxu nebo indonéskému bojovému umění Pencak Silat. Po střední škole se vydal na zkušenou do Nového Mexika, kde zakotvil ve slavném gymu Jackson Wink. Zde trénoval například i po boku Jona Jonese a v gymu nějaký čas bydlel.

Wright má na střední váhu velké rozpětí paží 196 cm, což je o 13 cm více, než jaké má Julian Marquez. Jak Wright, tak Marquez jsou produkty Dana White Contender Series. Marquez bude mít určitě výhodu a převahu na zemi, ale Wright nemá úplně špatnou obranu. Rozhodně za kurz 2,90 to stojí za zkoušku. Pokud nechce tolik riskovat, tak kurz na více jak 1,5 kola 1,85 je také lákavý. 

Lajoš Klein vs Nate Landwehr – PODROBNÁ ANALÝZA

TIPY:

UFC, Tipsport
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *