UFC, KSW titul a skalp Attily Végha! RFA hlásí mega posilu

RFA
 

Z úst promotéra Borise Marhanského už před turnajem RFA Grand Opening zaznívalo, že je organizace blízko oznámení dalších posil, mezi kterými by měla být i jména se zkušenostmi z UFC. Jedna taková posila pak byla oznámena přímo na zmíněném turnaji, kde se potvrdil i první zápas, ke kterému proběhl i staredown. Kdo je bývalý UFC borec, který dokázal porazit Attilu Végha a získat titul přední polské organizace KSW a proti komu se vlastně v rámci RFA postaví?
Milan Ďatelinka reaguje na překvapivou RFA prohru

Zmíněnou posilou je Chorvat Goran Reljic, který nedávno oslavil 38. narozeniny. Celkem má na svém kontě 30 zápasů s tím, že 21 vyhrál a 9 prohrál. Hned 14 soubojů pak dokázal ukončit před limitem (7 KO/TKO, 7 SUB). Při pohledu na bilanci je jasné, že se jedná o hodně zkušeného borce, který v minulosti nastupoval v předních světových organizacích.

V letech 2008-2010 například Goran působil v UFC, odkud si odnášel bilanci 1-3 s tím, že se například utkal s Dollawayem, kterého Jiří Procházka ukončil v rámci organizace Rizin. V KSW se pak Reljic utkal například s Blachowiczem, Narkunem a nebo Attilou Véghem, kterého porazil na body a stal se tak KSW šampionem polo-těžké váhy. V rámci organizace Rizin pak například bojoval s aktuálním Bellator šampionem Nemkovem.
 

Z posledních 7 zápasů, kdy poslední tři byly v ruské organizaci ACA, si odnesl bilanci 6-1 a tím, že by ho měl dle Tapology v sobotu čekat souboj v rámci organizace ACA. RFA s Goranem počítá 23.7., kdy se koná turnaj v Ostravě. Kdo bude jeho soupeřem? Půjde o zástupce JMFS Vojtěcha Garbu, který má aktuálně dle Tapology bilanci 6-3 s tím, že naposledy ukončil Horvátha. Pro českého borce to tak bude zdaleka největší zkouška kariéry, ale zároveň velká příležitost, protože si bude moct případně připsat hodně cenný skalp.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *