UFC Kattar vs Emmett: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Austinu v Texasu. V hlavním zápase večera uvidíme souboj Calvina Kattar s Joshem Emmettem. Dále se můžete těšit na Donalda Cerroneho, Kevina Hollanda, Damira Ismagulova nebo Juliana Marqueze. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Procházka vysvětluje, kdo je po něm nejnebezpečnější borec divize

Calvin Kattar vs Josh Emmett – Kattar zvítězí na body 2,30

Zkušený Calvin Kattar má za sebou hned tři pětikolové duely v řadě a víme kolik toho snesl v duelu s Maxem Hollowayem. Navíc v celé svojí kariéře nebyl ani jednou ukončen na KO/TKO. V posledním duelu dokonale rozebral Gigu Chikadzeho a po pěti kolech zvítězil na body. Nyní se mu postaví Josh Emmett, který šel souboj na pět kol naposledy v roce 2014. Tento zápas bude hlavně soubojem dvou skvělých postojářů, byť Emmett v týmu Alpha Male zdokonalil i své BJJ a wrestling, tak v zápasech tyto dovednosti moc nevyužívá.

Kattar se bude opět spoléhat na svoji skvělou fyzickou kondici a je otázkou, jak na tom bude Emmett v pozdější fázi duelu. V poslední souboji Emmett moc nepřesvědčil a duelu s Igem měl i štěstí, které ho dovedlo k vítězství na body. Kattar bude mít velkou výškovou převahu a také výhodu delšího rozpětí paží. Myslím, že se v zápase bude tradičně spoléhat na svůj kvalitní box a dojde si pro vítězství na body.    

Julian Marquez vs Gregory Rodrigues – Vítěz Marquez 2,40

Tuto sázku jsem vybral hlavně kurzu, u kterého jsem čekal, že bude více vyrovnaný. Julian Marquez si ve svých zápasech počíná velmi suverénně. Na svém kontě má devět vítězství a všech dosáhl před limitem. Gregory Rodrigues je jedním ze zápasníků, kteří mají skvělé BJJ, ale tolik ho nedokážou implementovat do MMA. Rodrigues začínal s capoeirou, ale už v 8 letech přešel na jiu-jitsu a nakonec se stal černým pásem pod vedením Henriqueho Machada, který trénoval také Jacareho Souzu. Je profesionálním mistrem světa v BJJ z Abú Dhabi. Má také výborný wrestling, ale tyto dovednosti v zápasech moc nevyužívá a spoléhá se na postoj, což si myslím, že by mohlo hrát roli v tomto souboji. Ze strany Rodriguese by mohlo dojít k podcenění soupeřových schopností, tak jako se mu to stalo v souboji s Williamsem.

Myslím, že Marquez prokázal své schopnosti proti lepším soupeřům, ale Rodrigues je celkem specifický. Tento tip je pouze kvůli vysokému kurzu, který bych určitě čekal nižší. Zajímavý je i kurz 1,99, že souboj bude mít více jak 2 kola. Pokud nechcete tolik riskovat, tak zkuste druhý tip.

TIPY:

Tipsport, UFC

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *