UFC Kattar vs Chikadze: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu první turnaj UFC v roce 2022 a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera se představí Calvin Kattar a proti němu postojářský fenomén Giga Chikadze. Celý turnaj UFC Fight Night můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Hned za mega hvězdou! Jiří Procházka se dočkal další velké UFC pocty

 

Viacheslav Borshchev – Dakota Bush – vítěz Borshchev 1,55

Slava Borshchev udělal svým výkonem pozdvižení v show Dana White Contender Series. V souboji s do té doby neporaženým zápasníkem Bellatoru Chrisem Duncanem (7-1) předvedl, jak se v zápasech může spolehnout hlavně na svůj jab a nebezpečné kontry. V tomto duelu sice ukázal i svoji slabinu, a to obranu proti takedownům, ale zároveň vždy dokázal soupeři rychle vstát, což se mu bude proti Bushovi hodit. Ten se právě zaměřuje na wrestling, ale Borshchev má velmi dobrý pohyb, kterým může pokusy o strhy eliminovat. Umí držet vzdálenost od soupeře a disponuje kvalitním boxem. Na ten bude nejspíš spoléhat i v tomto duelu. Celkem mě zde zaujal kurz na vítězství Borshcheva na body, který je 4,50. Byť má z pěti zápasů hned čtyři ukončení, tak je to pro něj premiéra v UFC a navíc proti soupeři, který nikdy nebyl ukončen.  

Calvin Kattar vs Giga Chikadze – vítěz Chikadze 1,40

Chikadze dokonale přenesl svůj kickboxerský styl do MMA a zatím s ním slaví úspěch. V UFC zatím zvítězil ve všech sedmi zápasech. Poslední tři navíc dokázal ukončit a jak jinak než po nějakém kopu. Tento duel je ovšem vypsaný na pět kol a je otázkou, co se stane, když se zápas dostane do čtvrtého a pátého kola, jak na tom bude Giga s kondicí. Kattar má za sebou hned dva pětikolové duely v řadě a víme kolik toho snesl v duelu s Maxem Hollowayem. Navíc v celé svojí kariéře nebyl ani jednou ukončen na KO/TKO.

Chikadze má výborné a rychlé nohy a nepřeberné množství různých kopů. Kattar zase spoléhá na své ruce. Tento souboj nám může ukázat, jak je na tom Giga s kardiem a zdali se Kattar vzpamatoval z výprasku od Hollowaye. Doufejme, že tuhle postojářskou lahůdku nenaruší nějaké zranění a my se dočkáme atraktivního souboje. Pokud by jste chtěli vyzkoušet sólo tiket s vysokým kurzem, tak zajímavá sázka se jeví, že Calvin Kattar zvítězí na body. Zde je solidní kurz 6,50, což mi přijde na někoho, kdo už prošel pětikolovými souboji až moc. Nicméně v tomto souboji věřím spíše Chikadzemu.

Tipy:

Tipsport, UFC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *