UFC Holloway vs Rodriguez: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera se představí bývalý šampion pérové váhy Max Holloway a proti němu Yair Rodriguez. Dále se můžete těšit na Marca Diakieseho, Bena Rothwella, Thiaga Moisese nebo Joela Alvareze. Celý turnaj UFC Fight Night můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Kinclův manažer vysvětlil Patrikův odchod z KSW. Jde o Vémolu?

Thiago Moises vs Joel Alvarez – vítěz Alvarez 3,07

Velmi zajímavý kurz se nabízí na vítězství Joela Alvareze. Nenápadný Španěl, který vyniká hlavně na zemi, což dokazuje i jeho bilance, kdy ze svých osmnácti vítězství hned šestnáct získal na submisi. Mnozí z vás si ho mohou pamatovat z UFC v Praze, kde se představil s bývalým šampionem M-1 Global Damirem Ismagulovem a byť nezvítězil, tak ruského zápasníka velmi potrápil. Od té doby si Alvarez připsal tři vítězství a nyní ho čeká další velká zkouška.

Moises naposledy podlehl Islamu Makhachevovi. V tomto souboji neodvedl špatnou práci, ale zároveň ukázal, že na špičku lehké váhy UFC momentálně nemá. Oba zápasníci vlastní černý pás v BJJ a bude zajímavé sledovat, jestli se jeden z nich chytí do nějaké “pasti”. Alvarez pracuje velmi dobře ze zad a je i rychlý v postoji. Španělský zápasník včera neudělal o 2,5 libry (cca 1,2 kg) váhu a většinou bojovník, který převáží, tak zvítězí. I proto u zahraničních sázkových kancelářích kurz na Alvareze lehce spadl, ale u nás je zatím stále výhodný.  

Song Yadong vs Julio Arce – Yadong zvítězí na body 2,30

Velmi zajímavý zápas v bantamové váze. Song Yadong je často považován za jedno z nejtalentovanějších zápasníků. Je mu stále jen 23 let a v UFC už má bilanci 6-1-1. Dokázal porazit například Marlona Veru nebo v posledním zápase Caseyho Kenneyho. Julio Arce vypadal proti Andremu Ewellovi fantasticky a vynikal hlavně rychlostí, tím může dělat problémy i v tomto zápase. Na druhou stranu, Song má také velmi dobrý pohyb a je hodně silný. Další výhodou pro čínského zápasníka bude určitě kardio, které má velmi dobré a Julio Arce začíná ve třetím kole spíše ztrácet. Song má i velkou knockoutovou sílu, ale Arce má železnou bradu a právě proto volím sázku, že Yadong zvítězí na body. 

Tipy:

UFC, Tipsport

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *