UFC Hall vs Strickland: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera se představí Uriah Hall a proti němu Sean Strickland. Dále se na turnaji představí Bryan Barbarena, Niklas Stolze nebo Rani Yahya. Celý turnaj UFC Fight Night můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Štáfek vysvětlil, proč jde do boje právě s Gáborem

Uriah Hall vs Sean Strickland – vítěz Hall 2,55

Za tento kurz je téměř povinnosti zkusit Uriaha Halla, který v poslední době předvádí výborné výkony. Oba zápasníci mají čtyři vítězství v řadě, ale Hall porazil určitě zvučnější jména, než Sean Strickland. Ten přešel do střední váhy teprve minulý rok, ale zatím si zde vede 100% a připsal si tři vítězství. Je všestranným zápasníkem, ale pokud by v tomto zápasu měl mít někde navrch, tak to bude na zemi.

Hall je excelentní postojář, který se celou kariéru zaměřuje hlavně Kyokushin karate a Taekwondo. Ve svých kombinacích vyniká hlavně rychlostí, byť už není nejmladší, tak jeho pohyb je stále na výborné úrovní. Strickland je v zápasech dominantní hlavně díky svému specifickému boxu, kdy v rychlosti natrefuje soupeře, a to si myslím, že se mu zrovna v tomto souboji nepodaří, protože Hallův styl mu rozhodně nemusí sedět.

Ryan Benoit vs Zarrukh Adashev – vítěz Benoit 1,68

Zarrukh Adashev předvedl ve svých dvou zápasech v UFC opravdu bídné výkony s průměrnými soupeři. Do prestižní organizace vstoupil s pouhými čtyřmi zápasy na kontě a v některých momentech byla vidět jeho nezkušenost v MMA. Je to skvělý kickboxer se zkušenostmi z organizace GLORY. Ryan Benoit je všestranný zápasník a v UFC má bohužel i smůlu. V roce předvedl velmi povedený výkon s aktuálním šampionem muší váhy Brandonem Morenem, ale nakonec z toho byla porážka na Split decision. Naopak dokázal porazit nynějšího šampiona Bellatoru Sergia Pettise nebo Ashkana Mokhtariana. Celkově bude proti Adashevovi komplexnějším zápasníkem a výrazně si může pomoci na zemi.

Tipy:

UFC, Tipsport

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *