UFC Gane vs Volkov: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Gane vs Volkov: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. Turnaji vévodí souboj těžkých vah mezi Cirylem Ganem a Alexanderem Volkovem. Dále se na turnaji představí Ovince St. Preux, Shavkat Rakhmonov, Tanner Boser, Raoni Barcelos nebo Timur Valiev. Celý turnaj UFC Fight Night můžete sledovat na TV Tipsport. Tipsport si nyní pro nové klienty připravil 500,- zdarma.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/26/zapasnici-ufc-tipuji-souboj-tezkych-vah-gane-vs-volkov/

 

Yancy Medeiros vs Damir Hadzovic – vítěz Medeiros 2,21

Yancy Medeiros bude bojovat v UFC o “přežití”. Tréninkový parťák Maxe Hollowaye má aktuálně tři porážky v řadě a čtvrtá by pro něj byla kritická. Nyní se střetne s poměrně pro něj ideálním soupeřem Damirem Hadzovicem, kterého si  můžete pamatovat z UFC v Praze. Oba zápasníci preferují podobný styl, ale lehce komplexnější by měl být Medeiros. Největší problém bude v jeho bradě, která už tolik nesnese. Naopak může těžit ze svého rozsahu paží a dobrého pohybu, kterým disponuje. Ale v minulosti se dokázal dostat ze situací, které pro něj nevypadaly vůbec dobře, například v zápase s Alexem Oliveirou, kde byl kousek od ukončení. Navíc může těžit ze svých zkušeností, jelikož v UFC, už se potkal i s elitou.

Hadzovic je buldok, který se snaží jít neustále vpřed a v posledním souboji s Carneirem na to nepříjemně doplatil. Pokud se Medeiros bude držet taktiky a nepůjde do bláznivých přestřelek, tak to bude cesta k vítězství. Navíc je zde i pěkný kurz. Pro odvážnější by mohl být zajímavý i kurz na vítězství na body 3,50.

Shavkat Rakhmonov vs Michel Prazeres – Rakhmonov zvítězí v 1. nebo 2. kole – 2,40

Bývalý šampion M-1 Global Shavkat Rakhmonov si ve svých zápasech počíná velmi suverénně. Pouze jednou ze svých třinácti soubojů, se dostal do třetího kola a k bodovým rozhodčím zatím nikdy. V tomto střetnutí s Michelem Prazeresem bude mít velkou výškovou převahu (cca 20cm!). Byť Prazeres nebyl nikdy v kariéře ukončen, tak zde věřím, že se Rakhmonovi podaří.

Brazilský zápasník bojoval naposledy na turnaji UFC v Praze, což znamená, že je dva a půl roku mimo zápasové tempo. Navíc příští měsíc oslaví 40. narozeniny. Právě v posledním zápase, který měl v Praze, jsme mohli vidět, že mladšímu a rychlejšímu Naurdievovi vůbec nestíhá. Rakhmonov v posledním souboji s Alexem Oliveirou předvedl výborný pohyb a rychlé kombinace. Tento výkon korunoval naskočenou Guillotinou a zápas ukončil na konci prvního kola. Podobný průběh očekávám i v tomto duelu s Prazeresem. Sázka na to, že zápas skončí v prvním nebo druhém kole mi v tomto kurzu přijde velice výhodná. 

Radim:

UFC, Tipsport

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *