UFC Gane vs Tuivasa: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se poprvé koná ve Francii. V hlavním zápase večera uvidíme mezi. Dále se na turnaji představí Robert Whittaker, Charles Jourdain, Marvin Vettori, Nathaniel Wood nebo Nasrat Haqparast. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Stačí! Glover Teixeira znovu naléhá na šampiona Jiřího Procházku

Alessio Di Chirico vs Roman Kopylov – Zápas skončí na body 1,65

Di Chirico prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, zatímco Kopylov prohrál obě svá předchozí vystoupení v UFC. Oběma zápasníkům jde o hodně a mohou si zajistit novou smlouvu s UFC. Di Chirico zatím v UFC nedokázal pořádně prorazit a tohle je pro něj zřejmě poslední šance. Ital však zaznamenal i několik velkých momentů a vítězství, které dokazují jeho celkový talent.

Kopylov se do UFC dostal jako šampion Fight Nights Global (FNG) a hodně se od něj očekávalo. Bohužel se mu zatím příliš nedaří. Toto je zápas, který by měl ukázat schopnosti ruské zápasníka. Di Chirico je technický a rozvážný postojář, ale není tak silný ani rychlý jako Kopylov. Di Chirico obvykle není tím, kdo udává vysoké tempo zápasu, což by mohl Kopylov využít a může italského zápasníka vyčerpat. Tento opatrný souboj by tak mohl skončit na body.

Charles Jourdain vs Nathaniel Wood – Wood zvítězí na body 3,10

Wood je bývalý zápasník bantamové váhy a ve svých zápasech sází hodně na jistotu, což ho nejspíš stálo vítězství proti Casey Kennymu. Má velmi dobrý jab a po celý průběh zápasu si dostatečně hlídá soupeře na distanc, ale někdy je Wood ochoten v případě potřeby skočit do do pořádné přestřelky.

Je tu spousta otázek. Jak bude Jourdainovo tělo reagovat na druhé shazování váhy pouhých šest týdnů po zápase se Shanem Burgosem? Je Wood skutečnou pérovou váhou? Dokáže anglický zápasník snést bomby od borce, který je velký i na pérovou váhu? Pokud se Wood v zápase udrží a nepůjde s Jourdainem do přestřelek, tak určitě může slavit vítězství. Pokud se bude držet svoji strategie a dostatečnou vzdálenost od Jourdaina, tak to bude přesně jeho hra a vítězství na body v kurzu 3,10 není k zahození.

Tip podcastu BREAKDOWN – Tai Tiuvasa zvítězí na KO 7,50

TIPY:

UFC, TipsportNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *