UFC Font vs Vera: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj Roba Fonta s Marlonem Verou. Dále se na turnaji představí Andrei Arlovski, Alexandr Romanov, Darren Elkins nebo Grant Dawson. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč. 

Bohužel! Zabit Magomedsharipov opouští MMA svět

Gerald Meerschaert vs Krzystof Jotko – Meerschaert zvítězí na submisi 3,70

Jotko je zápasník, který své duely vyhrává převážně na body. Nyní má proti sobě kvalitního grapplera Geralda Meerscchaerta, který je specialistou na submise a v poslední době se prosazuje i proti zkušenějším soupeřům. Nicméně Jotko by mohl být přesně ten typ soupeře, který by mohl Meerschaertovi vyhovovat. Není to žádný ukončovatel a když mu “teče do bot”, tak bere souboj na zem, což je přesně to, co potřebuje Meerschaert, který je zemi velmi nebezpečný v jakékoliv pozici.

Jotka určitě nemůžu úplně odepisovat, ale ve své kariéře nešel s tak kvalitním grapplerem jako je pravě Meerschaert, který má na svém kontě už 26 ukončení na submisi! Myslím, že tento zápas bude mít podobný průběh jako poslední souboj s Dustinem Stoltzfusem, který je podobně komplexní jako Jotko, ale Stoltzfus má lepší BJJ a stejně prohrál na submisi. Tudíž se zde sázka na submisi nabízí. Navíc v pěkném kurzu 3,70.

Jake Collier vs Andrei Arlovski – Arlovski zvítězí na body 2,30

Arlovski se v poslední době stává mým kurzovým oblíbencem, jelikož z posledních pěti duelů, kdy jsem se na něj v sázkách zaměřil, tak ve čtyřech případech, dokázal jako outsider zvítězit, a to se samozřejmě vyplatí. Padl akorát s talentovaným Aspinallem. Nyní je tedy mírným favoritem, ale pořád se zajímavým kurzem. Arlovski využívá hlavně svůj dobrý postoj, ale v průběhu let ztratil svoji KO power. Stále má ovšem dobrý pohyb a na svůj věk je i rychlý.

Jake Collier má v UFC zajímavou cestu a od roku 2014 pravidelně střídá vítězství a porážky. V UFC začínal jako střední váha, ale postupem času se propracoval až do těžké váhy. Je celkem všestranným zápasníkem, ale nevím, jestli proti zkušenému Arlovskému najde něco, čím ho dokáže nachytat. Pokud ano, tak to může být Colierova výhra na submisi, která v kurzu 10 také stojí za zkoušku na nějaký sólo tiket.

Tipy:

Tipsport

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *