UFC Fight Night Vera vs Sandhagen: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Fight Night, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v San Antoniu. V hlavním zápase večera uvidíme souboj mezi Marlonem Verou a Corym Sandhagenem. Dále se na tomto galavečeru představí Manel Kape, Albert Duraev, Maycee Barber nebo Holly Holm. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu už od 21:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Výměny nekončí! Drzý Chimaev dokonce Procházkovi nabízí datum zápasu

Marlon Vera vs Cory Sandhagen – Vítěz Vera 2,27

Marlon Vera vystoupal na svůj dosavadní vrchol v posledních čtyřech zápasech, ve kterých doslova zdemoloval své soupeře. Jeho údery jsou silné a navíc „ostré“. Celkově zapracoval na svých dovednostech tak, že je nyní nebezpečný, ať už se zápas odehrává v postoji nebo na zemi. Z dvaceti vítězství se může pochlubit hned osmi výhrami na KO/TKO a osmi submisemi. Navíc nikdy v kariéře nebyl ukončen. Ve svém posledním zápase Vera po čtyři kola doslova deklasoval Dominicka Cruze a v postoji vypadal naprosto fantasticky. Jeho údery dopadaly čistě a po celý zápas dominoval. Ve čtvrtém kole pak Cruze ukončil přesným kopem na hlavu. Zdá se, že načasování úderů má vyladěné jako nikdy předtím. 

Cory Sandhagen je jedním z nejkreativnějších postojářů v UFC. Skvěle využívá pohyb hlavy a je velmi rychlý na nohou, což z něj dělá těžko zasažitelného protivníka. Sandhagen bojuje zvláštním stylem, který mnoho jeho soupeřů dovede vyvést z míry. Používá spoustu neortodoxních technik a rád se pouští do přestřelek. Oba zápasníci mají skvělé kardio a tak je těžké určit jasného vítěze. Vzhledem k tomu, že kurz na Marlona Veru je velmi lákavý a jeho schopnosti, jak ukončit zápas, jsou opravdu široké, tak volba padá na zápasníka z Ekvádoru. 

Holly Holm vs Yana (Kunitskaya) Santos – Holm zvítězí na body 1,80

Bývalá šampionka ženské bantamové váhy Holly Holm ve svých 41 letech stále zápasí na nejvyšší úrovni. Leckterý fanoušek by si myslel, že Holm zpomalí, ale kdepak, v roce 2022 se po dvouleté pauze vrátila do oktagonu a předvedla velmi dobrý výkon, ale na vítězství to u dvou bodových rozhodčích nestačilo, a tak se z cenného skalpu radovala Katlen Vieira. Yana Santos se vrací po téměř dvouleté pauze, během které stihla porodit. Je tedy otázkou v jaké bude formě. 

Ovšem v tomto souboji by mělo zvítězit skvělé kardio a rychlé tempo Holly Holm. Bývalá šampionka také nedávno vyjádřila přání, že by se ještě jednou chtěla probojovat k titulové šanci a Santos by mohla být prvním krokem na její cestě. Navíc Santos do souboje nepřináší de facto nic, co by Holm ve své kariéře ještě neviděla, a s čím by se nedokázala vypořádat. 

TIPY UFC:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *