UFC Fight Night Strickland vs Imavov: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme střední váhy Seana Stricklanda a Nassourdina Imavova. Dále se na galavečeru představí Umar Nurmagomedov, Dan Ige, Roman Kopylov nebo Javid Basharat. Celý galavečer UFC můžete sledovat od 22:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Největší výzva v kariéře! Siváka čeká souboj o titul!

Sean Strickland vs. Nasourdine Imavov – Imavov zvítězí na body 3,70

Nassourdine Imavov je technický zápasník, který ve svých soubojích dodržuje podobnou strategii jako jeho parťak z gymu Ciryl Gane. Většinou se své soupeře snaží hned od začátku vyčerpávat, než že by se hnal za ukončením. To může hrát v souboji se Stricklandem důležitou roli. Americký zápasník absolvoval před necelým měsícem vyrovnanou pětikolovou bitvu s Jaredem Cannonierem, takže je velkým otazníkem, v jaké bude kondici. 

Imavov má všechny předpoklady k tomu, stát se černým koně střední divize. Do souboje půjde připravený, byť se soustředil na jiného soupeře s jiným postojem, tak by to na zkušeného zápasníka nemělo mít vliv. Strickland má tendenci bojovat v extrémně vzpřímeném postoji, ale v posledních dvou zápasech byla jeho strategie poněkud kostrbatá a jeho kvalitní box se omezil na jediný úder. Otazníkem v tomto souboji bude váha. Vzhledem k tomu, že se tento zápas odehraje v polotěžké váze, tak nevíme s jakou formou Strickland nastoupí. Ovšem s velkou pravděpodobností to nebude Strickland, kdo by bral souboj na zem a tam se jej snažil držet a využít naplno své váhy. Imavov využije své zápasnické IQ a svým pracovitým stylem si dojde pro vítězství.  

Javid Basharat vs Mateus Mendonca – Zápas skončí na body 2,00

Tento zápas přinese jistě plno zajímavých momentů, ale myslím, že nebude ukončen před limitem. Javid Basharat poté, co odstartoval kariéru v UFC a změnil gym, tak už se nežene tolik po ukončení, jako tomu bylo dříve. V zápasech dodržuje strategii a zatím si v obou duelech v UFC došel pro vítězství na body. Pro Mendoncu je to premiéra v UFC a tak je možné, že bude také opatrný. Navíc jsou oba zápasníci neporažení, takže budou hájit svoji perfektní bilanci. 

TIPY:

Tipsport, UFC

 
 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *