UFC Fight Night Rozenstruik vs Almeida: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Charlotte. V hlavním zápase večera uvidíme souboj těžkotonážníků Jairzinha Rozenstruika a Jailtona Almeidy. Dále se na tomto galavečeru představí Anthony Smith, Johnny Walker, Ian Garry, Daniel Rodriguez nebo Matt Brown. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu už od 17:30 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

David Kozma prozradil, jak u kolegů pozná, že užívají zakázané látky

Jairzinho Rozenstruik vs Jailton Almeida – Almeida zvítězí na submisi 1,90

Almeida je od svého vstupu do UFC naprosto dominantní. Ve čtyřech zápasech inkasoval pouhé dva údery! Je to fantastický zápasník, který prokázal, že umí wrestlit a je velmi dobrý v grapplingu. Vzhledem k nedostatku zemařů v těžké váze by už jen to mělo stačit k tomu, aby se na dlouhou dobu dostal do první desítky této divize. Vše bude záviset na tom, zda se Almeida dokáže vyhnout tvrdému úderu Rozenstruika. 

I když Rozenstruik dělá ve svých zápasech pokroky, je i tak velmi přímočarý. Almeida se nejspíš nebude chtít přetahovat s Rozenstruikem v postoji a souboj bude chtít rychle přenést na zem, kde je jeho království. Tento zápas nám nejspíše nabídne nabídne dva scénáře. V tom prvním si Almeida prosadí svůj grappling a ukončí zápas na submisi. Druhý je ve prospěch Rozenstruika, který bude disponovat větší silou a je klidně možné, že Jailtona může v úvodu dobře trefit a získat cenné vítězství. Zde se pak nabízí možnost sázky s vysokým kurzem. Například, že Rozenstruik zvítězí v prvním nebo druhém kole, kde je pěkný kurz 6,48. 

Karl Williams vs Chase Sherman – Williams zvítězí na body 3,00

Karl Williams se představil před měsícem a půl na turnaji UFC Yan vs Dvalishvili, kde na body porazil polského zápasníka Lukasze Brzeskiho. Zde pokračoval ve strategii, kterou si přinesl z reality show Dana White Contender Series. Williams není žádný velký ukončovatel, ale jeho styl zápasníkům vůbec „nechutná“. Od začátku se je snaží dostat na zem a zde je unavit. Nejde za každou cenu po ukončení, ale v soubojích dominuje, což je nejdůležitější. V souboji s Brzeskim doručil hned osm takedownů ze třinácti pokusů. 

Sherman je v UFC už potřetí, což je možná odměna od organizace, protože Sherman vezme každý zápas a dokáže vždy předvést zajímavý výkon, byť vítězství nepřicházejí. Celkem má v UFC hrozivou bilanci 4-10. Ani v souboji s Williamsem nejspíš nepřekvapí, protože jeho obrana proti strhům není jeho nejsilnější stránkou. Očekáváme, že Williams nebude měnit svůj plán a dodrží stejnou strategii jako v předchozích dvou zápasech. 

TIPY UFC:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *