UFC Fight Night Luque vs Dos Anjos: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj mezi Vicentem Luquem a Rafaelem dos Anjosem. Dále se na tomto galavečeru představí Chris Daukaus, Cub Swanson, Hakeem Dawodu nebo Terrance McKinney. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu od 22:00  na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Vicente Luque vs Rafael dos Anjos – vítěz dos Anjos 1,77

RDA je technický bojovník, který kombinuje údery s pevným wrestlingem a špičkovými dovednostmi v BJJ. Rafael dos Anjos se v prosinci loňského roku vrátil do welterové váhy a zvítězil nad Bryanem Barbarenou. Dos Anjos je extrémně technický bojovník, ale ve welterové váze nevypadal dobře proti zápasníkům, kteří mají lepší fyzické atributy. Luque je větší, silnější a mladší než RDA a zároveň se může pochlubit šesticentimetrovou výhodou v dosahu paží. 

Přesto panují velké obavy z Luqeho posledního zápasu s Geoffem Nealem, ve kterém utrpěl krvácení do mozku. Přestože mu lékaři dali povolení, podobná zranění mohou mít dlouhodobé následky, a i když se jedná o psychické problémy, mohl by se klidně odklonit od agresivního stylu, který mu přinášel úspěch. Luque se obvykle vyznačoval špatnou obranou a byl ochoten přijmout tvrdé rány. Po tomto zranění mozku je to více než znepokojivé, zejména proti obracenému postoji, který má dos Anjos. Neal, Stephen Thompson a Leon Edwards Luqueho z obráceného postoje rozebrali doslova na kousky. Vzhledem k tomu, že dos Anjos má navíc kvalitní wrestling a je zkušenější v pětikolových zápasech, tak kurz na jeho vítězství je zatím lákavý. 

Josh Fremd vs Jamie Pickett – Fremd zvítězí ve druhém nebo třetím kole 4,26

Popravdě řečeno, ani jeden z nich zatím ve své kariéře v UFC příliš nezaujal. Fremd byl v prvních dvou zápasech tvrdě převálcován, ale naposledy se dobře zvedl a dokázal ukončit Sedriqua Dumase, který v Contenderu zdolal Matěje Peňaze. Má slušný kickbox a čtyři soupeře ukončil knockoutem. Pickett má dobré fyzické schopnosti, ale zatím se mu je nedaří proměnit ve vítězství. 

Zdá se tedy, že na nohou má Fremd výhodu. Má o něco tvrdší údery a zdá se, že je ochotnější zahajovat výměny a nebojí se velkých úderů. Otázkou tedy zůstává, zda Pickett dokáže zopakovat úspěch Anthonyho Hernandeze nebo Treseana Gorea tím, že se mu podaří takedown a bude dominovat na zemi. Ale Fremd je kvalitní i ze zad a má tedy více možností na vítězství. Kurz na 4,26 to, že dokáže ukončit zápas ve druhém nebo třetím kole, je více než lákavý. 

TIPY UFC:


1 komentář na “UFC Fight Night Luque vs Dos Anjos: Analýza, Tipy a Sázky”

  1. Pingback: UFC Fight Night Luque vs Dos Anjos: Analýza, Tipy a Sázky - discordmmawatch.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *