UFC Fight Night Lewis vs Spivak: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Lewis vs Spivak

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme těžké váhy Derricka Lewise a Sergeye Spivaka. Na tomto galavečeru si svoji premiéru v UFC odbude česká zápasnice Tereza Bledá, která se utká s Brazilkou Natalií Silvou. Celý galavečer UFC můžete sledovat od 19:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

“Tak pojď, staříku!” obdržel David Dvořák další výzvu na zápas

Derrick Lewis vs Sergey Spivak – Vítěz Lewis 2,50

Vyhlášený ranař Derrick Lewis je aktuálně po dvou porážkách na KO/TKO a pokud se chce držet TOP 5, tak musí zvítězit. Proti němu však nastupuje nová generace těžké váhy Sergey Spivak, který je naopak po dvou vítězných zápasech. U Lewise je zajímavé, že tři poslední porážky utrpěl na “domácí půdě” v Texasu. Sám pak několikrát zmiňoval, že vždy chtěl předvést perfektní výkon, ale domácí publikum ho jakoby svazovalo. Další zajímavou statistiku najde u počtu zápasů Derricka Lewise v Las Vegas. Absolvoval zde sedm soubojů, ve který zaznamenal bilanci 7-0! Lewisovi se navíc daří proti zemařům. Kromě Daniela Cormiera porazil Curtise Blaydese, Chrise Daukase, Alexeye Oleynika, Blagoye Ivanova nebo Ilira Latifiho. 

Spivak je výborný wrestler, který ale ukázal, že i proti postojářům s velkým KO úderem, se mu ne vždy zadaří. Moldavský bojovník se ovšem až moc spoléhá na svůj wrestling a občas v postoji vypadá bezradný. Toho by mohl využít Derrick Lewis, který nemá vůbec špatnou obranu proti takedownům (55%). Pokud se mu podaří ubránit Spivakův počáteční tlak, tak by se mu mohlo povést něco podobného jako Aspinallovi v souboji se Spivakem. Ten ubránil tři pokusy o takedown a poté tvrdým úderem poslal Spivaka k zemi, kde ho ukončil. Lewis je výrazný outsider a kurz 2,50 je určitě výhodný.  

Ion Cutelaba vs Kennedy Nzechukwu – méně než 2,5 kola 1,60

Zatím pěkný kurz nalezneme u hlavního předzápasu. Oba zápasníci jsou známý svým divokým stylem a jejich zápasy většinou končí před limitem. Cutelaba (16-8-1) je zkušenější a všestrannější. Je převážně postojář, ale má i slušný grappling, který mu vynesl také dvě vítězství na submisi. Díky své mentalitě “zabij, nebo budeš zabit” tráví Cutelaba v oktagonu ještě méně času než Nzechukwu, jeho zápasy trvají v průměru 7:38; jinými slovy, o něco více než 1,5 kola. Americký zápasník patří se svou výškou 195 cm k nejvyšším v divizi. Může se spolehnout také na velké rozpětí paží, které může soupeři nadělat problémy, protože bude muset hodně zkracovat vzdálenost.   

TIPY:

UFC

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *