UFC Fight Night Holm vs Silva: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v APEXu v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj mezi bývalou šampionkou Holly Holm a Mayrou Buenou Silvou. Dále se na tomto galavečeru představí Jack Della Maddalena, Albert Duraev, Ottman Azaitar nebo Terrance McKinney. Celý galavečer UFC můžete sledovat v neděli od 01:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Procházkův trenér Karaivanov reaguje na Hilla a nabízí možné scénáře! Co může být ve hře?

Albert Duraev vs Jun Yong Park – Zápas skončí na body NE 1,90

Duraev, zkušený ruský zápasník, který musel projít přes Contender Series, aby se dostal do UFC. V Rusku nasbíral dost úspěchů a v organizaci ACB (ACA) se stal šampionem dvou divizí. Duraev se však od svého debutu v UFC neprezentoval zrovna nejlepšími výkony a v sobotu se bude snažit o to, aby to změnil. V cestě mu stojí nenápadný tvrďák z Jižní Koreji Jun Yong Park. 

Park, kterému se  přezdívá „Železná želva“, v současné době drží sérii tří vítězných zápasů a pokud se mu podaří Duraeva překonat, bude mít nárok na soupeře z vyšších pater žebříčku střední váhy. Možná není nejimpozantnější střední váhou v UFC, ale Park je mnohem efektivnější bojovník, než se mu obvykle připisuje. Má velmi dobrý a tvrdý box. Duarev si často pomáhá takedowny, aby své se soupeře dostal na zem, kde se mu daří lépe než v postoji. Jenže Park má dobrou obranu proti strhům (70 %) a jen tak se hodit nenechá. Kromě Parkova podceňovaného stylu, který má většinou pomalé začátky, má Duraev tendenci tlačit právě na začátku zápasu, ale většinou rychlé tempo neudrží. Když k tomu připočteme tlak, který na sebe Duraev tento týden vyvíjí, jelikož chce předvést rychlé ukončení, tak je zde podezření, že by se mohl ocitnout v úzkých, pokud se mu nepodaří dostat Parka právě v prvním kole.  

Istela Nunes vs Viktoriya Dudakova – Dudakova zvítězí na submisi 2,70

Nunes bylau končena ve dvou ze svých tří zápasů v UFC. Nyní nastoupí proti talentované a neporažené Rusce Dudakové. Ta má za sebou velmi dobrou kariéru v amatérském MMA a od roku 2020 na ní navazuje v profesionálech, kde je zatím také neporažená s bilancí 6-0. Do UFC se dostala skrze reality show Dana White Contender Series, kde se jí povedlo zvítězit nad do té doby neporaženou Brazilkou Mariou Silvou a vybojovala kontrakt s UFC.

Nunes je pro debut Dudakové velice ideální soupeřkou. Průměrná obrana proti takedownům (50 %) a ne moc přesný striking (45 %) naznačují, že organizace UFC bude chtít Dudakovou budovat. 24letá ruská zápasnice v posledním zápase ukázal, zač je toho wrestling a svoji soupeřku kontrolovala téměř 11 minut z 15! Podaří se jí podobný kousek i nyní a dokáže souboj ukončit před limitem? Dost věcí tomu nahrává, tak proč nezkusit i zajímavý kurz. 

TIPY UFC:

Tipsport

 
 
 
 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *