UFC Fight Night Holloway vs Allen: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Kansas City. V hlavním zápase večera uvidíme souboj mezi bývalým šampionem pérové váhy Maxem Hollowayem a Arnoldem Allenem. Dále se na tomto galavečeru představí česká zápasnice Lucie Pudilová, která se střetne s Joselyn Edwards. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu už od 23:30 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Komu věří fanoušci a sázkaři v hlavních bitvách turnaje OKTAGON 41?

Max Holloway vs Arnold Allen – Holloway zvítězí na body 2,65

Je to už sedm let, co Holloway vyhrál svůj první titulový zápas v UFC, a za svou třináctiletou kariéru toho zažil opravdu hodně. Od roku 2014 si Holloway připsal pouze čtyři porážky. Navíc hned tři s nezdolným šampionem Alexem Volkanovskim a jednu při pokusu získat titul lehké váhy s Dustinem Poirierem. Souboj s Allenem se bude s největší pravděpodobností odehrávat v postoji, kde by měl mít Holloway lehce navrch. 

Allen má momentálně nejdelší sérii vítězství v pérové váze a druhou nejdelší v UFC po Islamu Makhachevovi (12). Desetkrát po sobě nepoznal hořkost porážky a věří, že vítězství nad Hollowayem, ho dovede do titulového zápasu. Allen zápasí v opačném guardu, což by mohl být pro Maxe problém, ale ten je na druhou stranu více technický a měl by si s tím poradit. Navíc je to zápas na pět kol. Allen se nikdy nedostal do šampionských kol a víme, co dokáže Holloway udělat se soupeři ve čtvrtém a pátém kole. Zde těží ze svého nevyčerpatelného kardia. Max by mohl mít pomalejší začátek, ale pokud si dá pozor na rychlé kotnry soupeře, tak by si mohl dokráčet pro vítězství na body. 

Ion Cutelaba vs Tanner Boser – Boser zvítězí na KO/TKO 3,26

Boser se přesunuje z těžké váhy do polotěžké, ale stále může těžit ze své síly a navíc bude pohyblivější. Ačkoli to není nejvřelejší přivítání, Boser se nyní setká se zápasníkem, jehož zápasnické IQ vyletí z okna ve chvíli, kdy se situace v zápase vyhrotí. A to se stává až příliš často. Boser je naopak v zápasech velmi trpělivý a nejde do každé přestřelky. Ve svém druhém zápase v UFC svedl velmi těsný souboj se Cirylem Ganem, který prohrál na split decision. 

Boser je držitelem černého pásu v Shitō-ryū Karate a fialového pásu v BJJ. Kanadský zápasník v zápasech spoléhá hlavně na své kardio a kopy, ale disponuje také dobrým boxem. Cutelaba disponuje dobrým wrestlingem, ale Boser nemá vůbec špatnou obranu proti takedownům, která je v UFC 64 %. Pokud do tohoto souboje nenastoupí „nová verze“ Cutelaby, tak by si měl Boser dojít pro vítězství před limitem.  

TIPY UFC:

 

TIPY OKTAGON 41:

OKTAGON


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *