UFC Fight Night Andrade vs Blanchfield: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj mezi bývalou šampionkou Jessicou Andrade a talentovanou Erin Blanchfield. Dále se na tomto galavečeru představí Jim Miller, Ovince St. Preux, Nazim Sadykhov nebo William Knight. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu od 22:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Velký zvrat v kauze Makhachev? Infuze jsou nakonec vlastně povolené?

Jessica Andrade vs Erin Blanchfield – vítěz Blanchfield 2,06

Původně měl být hlavním zápasem tohoto víkendu souboj bývalé titulové vyzývatelky v muší váze Taily Santos s talentovanou Erin Blanchfield. Ovšem Santos nedostala potřebná víza a tak jí nahradí zkušená Jessica Andrade, která vzala zápas na poslední chvíli. Andrade má rozhodně silnější úder než většina bojovnic v UFC, přičemž zejména její ukončení s Katlyn Chookagian, Karolinou Kowalkiewicz a Cynthií Calvillo byly opravdu tvrdé. 

Ovšem Blanchield má jiné přednosti než postoj, ve kterém ale také není vůbec špatná. Její hlavní dominantou je zem. V BJJ drží černý pás, který získala pod vedením českého trenéra žijícího v Americe Karla Pravce. Svoje dovednosti ukázala v UFC proti dalším talentovaným zápasnicím jako jsou Miranda Maverick nebo Molly McCann. Blanchfield by navíc po dalším vítězstvím mohla získat titulovou šanci, takže o motivaci má určitě postaráno. Největší otázkou tedy zůstává, jak si poradí se silou Jessicy Andrade. Americká bojovnice má také velmi dobré zápasnické IQ, a v tomto souboji ho jistě bude potřebovat. Kurz na její vítězství je velmi lákavý. Pokud chcete zvolit konzervativnější sázku, tak kurz 1,75 na +2,5 kola vypadá hodně lákavě.     

Nazim Sadykhov vs Evan Elder – vítěz Sadykhov 1,48

Nazim Sadykhov (7-1) svým neúprosným a vytrvalým stylem připomíná Rafaela Fizieva, který jde za každou cenu po ukončení. Sadykhov si dostal do UFC skrze projekt Dana White Contender Series, kde ve třetím kole ukončil talentovaného Ahmada Suhail Hassanzadu (9-2). Elder (7-1) se v posledním a zároveň prvním souboji v UFC utkal s Prestonem Parsonsem, který Eldera doslova vyškolil a zvítězil na body. Nutno dodat, že tento souboj se odehrál ve welterové váze a nyní se Elder vrací opět do lehké.

Sadykhov se připravuje ve známém gymu Longo And Weidman MMA a má velmi dobrou obranu proti takedownům. Dobře zkracuje vzdálenost, což se mu s dalším vyšším soupeřem bude hodit. Elder se připravuje v gymu Kill Cliff FC, což je přejmenovaný Sandford Gym MMA, kde trénuje také Viktor Pešta. V tomto souboji půjde asi nejvíce o to, jestli Elder dostane Sadykhova na zem, pokud se tak nestane, tak tipuji Sadykhovo vítězství na body. 

TIPY UFC:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *