UFC elita tipuje souboj Sandhagen vs Dillashaw

UFC, Dillashaw, Sandhagen

Bývalý šampion bantamové váhy T.J. Dillashaw se po stopce za doping vrací zpět do boje! Jeho soupeřem bude rozjetý Cory Sandhagen, který sbírá jeden highlight za druhým. Co si o tomto zápase myslí například přemožitel Dillashawa Dominck Cruz nebo další hvězdy UFC? Celý turnaj UFC Fight Night můžete sledovat na TV Tipsport.

Karlos Vémola reaguje na Ragozinovu prohru! Co teď?

UFC elita tipuje:

Dominick Cruz

Lidé se mě často ptají, jaký bojovník je nejtěžší na vymýšlení gameplanu před zápasem. Nejtěžší je bojovník, který má dlouhou pauzu a T.J. ji měl. Byl mimo přes dva roky, podstoupil operaci ramena a nechal odpočinout celé tělo. Kdo ví v jaké formě se ukáže. Podle mě bude zdravější a mnohem lepší než dříve. Vím, že jsem jako šampion chodil často do zápasů zraněný a když jsem si pak dal pauzu a šel do zápasu zdravý, tak jsem se cítil velmi dobře. Jestli tedy půjde do tohoto souboje kompletně uzdravený, tak má velkou šanci, ale bude muset používat svůj wrestling a takedowny. Pokud bude zápas probíhat v postoji, tak bude mít výhodu Sandhagen, takže to bude muset Dillashaw kombinovat. Sandhagen vypadá v postoji velice dobře.

Colby Covington

Obecně platí, že když se vrátíte po stopce za steroidy, nedaří se vám dobře. Prostě ho nevidím jako stejného zápasníka, kterým byl v minulosti. Psychicky je rozdíl, když užíváte steroidy a získáte tím výhodu a když ji nemáte. Je to jen mentální věc, která se mění a on o sobě pravděpodobně pochybuje. Myslím, že je to taky důvod proč už zápas posunul. Podle mě má spoustu pochybností a nemyslím si, že se po užívání steroidů dokáže vrátit a vyhrát.

Jan Blachowicz

Mám rád Tj Dillashawa, takže mu budu držet palce.

Jeremy Stephens

Chci vidět Sandhagena jak porazí toho podvodníka. Říkám to tak, jak to je. Vždy se mi T.J. Dillashaw líbil a obdivoval jsem jeho zápasy, ale srát na něj. Je to podvodník. Doufám, že Sandhagen vyhraje.

Bryce Mitchell

Chtěl bych, aby vyhrál Sandhagen. Viděl jsem sice jen jeho zápasy se Sterlingem, Moraesem a Edgarem, ale myslím si, že je to skvělý zápasník s velkým potenciálem.

Josh Emmet

Vím, jak dobrý bojovník T.J. je a Sandhagena jsem taky viděl bojovat mnohokrát. Cory je mladší, také spolu dřív trénovali a jsem si jistý, že oba ví, kdo se od té doby jak zlepšil. Kdybych měl vsadit svoje peníze, tak je vsadím na Dillashawa. Podle mě se vrátí silnější než byl.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *