UFC elita tipuje souboj Jake Paul vs Ben Askren

Jake Paul vs Ben Askren

UFC elita tipuje souboj Jake Paul vs Ben Askren

Už za pár hodin odstartuje turnaj, jehož hlavním zápasem je boxerský souboj Jake Paul vs Ben Askren, který vzbuzuje hodně kontroverze. Mnozí jej totiž pochopitelně odsuzují, zatímco ostatní jsou zvědaví, jak toto měření sil dopadne. Zvítězí drzý YouTuber a nebo bývalý UFC zápasník? V rámci ligy mistrů se sice Benovi dost nedařilo, ale v minulosti se dokázal stát šampionem hned několika světových organizací. Jak jeho šance vidí ostatní UFC kolegové?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/17/pauluv-zamestnanec-jon-marianek-vsadil-u-tipsportu-na-sefa-balik/

Jorge Masvidal

Jake je rozhodně atletičtější, než Ben a podle toho, co jsem viděl, je i lepší v postoji. Od druhého kola však podle mě začne zpomalovat, čehož by mohl Askren využít. Vidím to tak, že Jake vyhraje.

Dominick Cruz

Rozhodně nemůžete Bena podceňovat. Od mala se věnuje wrestlingu, díky čemuž je zvyklý na ledacos. Ben je zvyklý na to, když už je vyždímaný a i přesto musí jít dál a pokračovat, zatímco se ostatní lidé lámou. Díky tomu má velkou výhodu. Samozřejmě není moc dobrý v útoku, ale obranu má dobrou. Podle mě to bude stačit na to, aby vydržel do pozdějších kol, kdy bude mít velkou šanci, že vyhraje. Jake je v podstatě nováček, takže bude hodně vadnout.

 

Joseph Benavidez

Jake asi vlastně ani neví, do čeho jde, protože ještě nikdy nedostal pořádnou nakládačku. Je však vidět, že hodně zamakal. Navíc si zvolil ideálního soupeře Bena. Jen těžko najdete tak dobrého a známého MMA bojovníka, který je zároveň v postoji spíše špatný. To byl od něj hodně dobrý krok, ale nesmíme zapomínat na to, jak je Ben zkušený, což je pro něj velká výhoda. Dokáže se lecčemu přizpůsobit. To, že jsme ho neviděli boxovat dobře, ještě neznamená, že se nepředvede. Podle mě by se klidně mohlo stát, že Paula vezme na zem. Bláznivý je na to dost.

Valentina Shevchenko

Ani nevím. Ben totiž v postoji není moc dobrý. Jeho specializace je zem. V tom exceluje. Bude to tedy mít hodně těžké. Těžko říct. Paula totiž moc neznám a neviděla jsem jeho výkony. Bude to však zajímavé.

Petr Yan

Askren má hodně špatný boxer. Jake Paul je však jen bloger. Pro něj je to show. Nemám z toho vůbec radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *