UFC elita reaguje na “BJP” loket a pekelné vstání z mrtvých

UFC Topuria McCann
Máme za sebou turnaje UFC Londýn, který nabídl po čertech skvělou podívanou. Celkem jsme se totiž dočkali 9 končení před limitem, která rozhodně stála za to. Hlavní kartu otevřel skvělý zápas Herbert vs Topuria, kde už se v prvním kole zdálo, že Ilia okusí první porážku, ale ve druhém kole to byl naopak on, kdo poslal soupeřovo bezvládné tělo k zemi. Podobně si počínala i McCann, která nechtěla nechat nic na bodových rozhodčích, tak vystřihla pekelný loket, který dal jasně vzpomenout na Jiřího Procházku.
Organizace OKTAGON MMA hlásí dvě zajímavé posily

Topuria vs Herbert

Jorge Masvidal

WOW!

Giga Chikadze

Kurva ano!

Jorge Masvidal

Topuria se první před zápasem chytil s Paddym a poté svého soupeře totálně vypnul. Před jeho domácím publikem pak nazval Paddyho děvkou. Takhle se buduje hype kolem dalšího zápasu. Sakra dobrá práce.

Anthony Pettis

Topuria je vrah.

Dan Hardy

Šel si pro to od začátku druhého kola. Neuvěřitelná síla.

Chito Vera

Takhle se vrací do zápasu.

Pearl Gonzales

Ty kráso!

Terrance McKinney

To byla bomba!
Jimi Manuwa

Kamaráde! A to mám Jaie rád.

McCann vs Carolina

Henry Cejudo

Mamko, dones mi masové kuličky (McCann má přezdívku Meatball – masová kulička).

Casey Oneill

Ty blázne! Dejte jí všechny bonusy!

Jamahal Hill

Tak tohle bylo sakra ošklivé.

Nico Price

Molly je zvíře!

Tanner Boser

Ty vole!

Cub Swanson

To byla otočka.

Samozřejmě bylo jasné, že vybrat toho, kdo dostane bonus za výkon večera, bude na takové akci extrémně těžké. UFC to naštěstí vyřešilo hodně elegantně. Každý, kdo ukončil zápas před limitem, dostal bonus 50 000 dolarů. Celkem se tedy rozdalo 9 bonusů v celkové hodnotě 450 000 dolarů, což je v přepočtu více než 10 000 000 Kč.

Dana White navíc prozradil, že původně se na Londýn plánoval souboj Usman vs Edwards, ale Kamaru šel na operaci ruky, takže z toho sešlo. UFC prezident však potvrdil, že by chtěl v Londýně v budoucnu udělat velkou PPV kartu, což by mohla být šance i pro CZ/SK bojovníky.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *