UFC Dern vs Yan: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme Mackenzie Dern a Yan Xionan. Dále se na turnaji představí Sodiq Yussuf, Francisco Trinaldo, Alexey Oleynik, Ilir Latifi nebo Randy Brown. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport a také tipovat zápasy na MMA Shorties Fantasy League.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Novotný vysvětluje, jak to bylo s “přemlouváním”, aby jel Vémola do Brna

Alexey Oleynik vs Ilir Latifi – Oleynik zvítězí na submisi 2,50

Oleynik si bude muset klasicky pohlídat hlavně úvod zápasu. Latifi se určitě bude spoléhat na svůj kvalitní wrestling a od začátku půjde po takedownu. Oleynik bude mít výškovou výhodu cca 10 cm. Spíše než v postoji, se bude souboj odehrávat na zemi, která ani jednomu není cizí. Latifi jako výborný wrestler a Oleynik excelentní grappler. 

Ruský zápasník má na svém kontě už neuvěřitelných 47 submisí ze 60 vítězství. Je také vítězem mnoha grapplingových turnajů a jeden z mála těžkotonážníků, který s tímto zápasnickým stylem slaví úspěchy i v dnešním MMA, byť už ne v takové míře. Otázkou také je, v jaké formě se vrátí Latifi. Naposledy se totiž fanouškům představil před více jak rokem. Každopádně pokus se souboj dostane na zem, tak může mít lehce navrch Oleynik, který je dobrý i ze zad a může opět doslova vykouzlit nějakou zajímavou submisi.

Randy Brown vs Francisco Trinaldo – Zápas skončí na body 1,75

Francisco Trinaldo je ve 44 letech v obdivuhodné formě a dokáže držet krok i s mladšími soupeři. Oba zápasníci mají z posledních pěti zápasů shodnou bilanci 4-1. Trinaldo započal svoji profesionální kariéru už v roce 2006 a od té doby nebyl nikdy knockoutován a má pouze tři porážky na submisi. Naposledy byl ukončen v roce 2017, kdy ho na submisi ukončil Kevin Lee. Brown měl své poslední dva souboje těsné, ale nutno dodat, že nastupoval proti kvalitnějším soupeřům než Trinaldo. Brazilec je velký držák a nikomu nedá zápas zadarmo. Proto je zde celkem velká pravděpodobnost, že i tento duel dojde k bodovým rozhodčím a zápas skončí na body. Navíc v krásném kurzu 1,75. 

TIPY:

Tipsport

 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *