UFC Brunson vs Till: Analýza, Tipy a Sázky

Brunson, Till, UFC, Tipsport
Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera se představí Derek Brunson a proti němu Darren Till. Celý turnaj UFC Fight Night můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Patrik Kincl se už v sobotu utká o titul KSW!

Derek Brunson – Darren Till – vítěz Brunson 2,38

Brunson je v tomto souboji až moc velkým outsiderem. Přitom tento zápas může být dost podobný, jako jeho duel s Kevinem Hollandem. Darren Till je výborný postojář, ale jedinou jeho výhodu v souboji s Brunsonem vidím v klinčích. Derek je skvělý wrestler s výborným BJJ, které ale tolik nevyužívá. Už několikrát ukázal, že i jeho postoj na dobré úrovni a celkově bude komplexnějším zápasníkem v tomto duelu. Začátek zápasu se nejspíš bude odehrávat v postoji, přeci jen Brunson má i o něco delší rozpětí paží než Till a může se spoléhat i na svoje nebezpečné kopy. Pokud mu ovšem Till ukáže, že přes postoj cesta nevede, tak bude chtít vzít souboj na zem. V posledním zápase doslova utrápil Kevina Hollanda a něco podobného čekám i zde.

Brunson je nyní pětka střední váhy a momentálně má čtyři vítězství v řadě. Případné vítězství ho může posunout k pro něj vytoužené odvetě s Israelem Adesanyou. Abych nevyzdvihoval pouze Brunsona, tak u Tilla si musí dát pozor hlavně na jeho levou ruku, která je nebezpečně rychlá a pokud se dostanou do klinče, tak samozřejmě na lokty. Till nemá úplně špatnou obranu proti takedownům, ale zároveň nešel s tak kvalitním wrestlerem, kterým bezpochyby Brunson je. Pro ty co si chtějí trochu víc zariskovat je tu zajímavý kurz na vítězství Brunsona na body 5,50.

Luigi Vedramini – Paddy Pimblett – vítěz Pimblett 1,69

Nováček UFC Paddy Pimblett o sobě dává hlasitě vědět svými vyjádřeními na adresu Khabiba i Conora. Bývalému šampionovi pérové váhy organizace Cage Warriors sebevědomí rozhodně nechybí. Nyní by se chtěl dostat i na trůn UFC. Zde bude nastupovat v lehké váze. Jeho prvním soupeřem je Luigi Vendramini. Oba zápasníci jsou vyznavači BJJ a oba také vlastní černé pásy. Ovšem Pimblett není vůbec špatný ani v postoji a v tom by mohl mít nad svým protivníkem z Brazílie navrch. Vendramimi je celkem jednostranný zápasník a v posledním souboji s Faresem Ziam ukázal, že dostat někoho na zem mu také dělá velké problémy a povedl se mu pouze jeden takedown ze sedmi pokusů.

Pimblett je také zajímavý tím, že dvakrát odmítl podepsat smlouvu s UFC. Prý nebyl dostatečně připravený a teprve nyní přichází ten správný čas. Kolem anglického zápasníka se během několika let vytvořila doslova až fanatická základna fanoušků a tím si získal celkem velký hype. Možná i díky tomu se hned v prvním zápase v UFC představí hned na hlavní kartě.  

Tipy:

UFC, Tipsport

Tip na tiket:

Tipsport

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *