UFC Blaydes vs Daukas: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj těžkých vah mezi Curtisem Blaydesem a Chrisem Daukausem. Tuzemští fanoušci se mohou těšit hlavně na Davida Dvořáka, kterého čeká čtvrtý zápas v UFC. Jeho soupeřem bude Matheus Nicolau. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Spadla klec! Jorge Masvidal byl obviněn a zatčen

Mark Diakiese vs Slava Borshchev – vítěz Diakiese 2,20

Organizace UFC Diakiesemu nejde zrovna moc na ruku, co se soupeřů týče. Ovšem styl Borshcheva by mohl anglickému zápasníkovi vyhovovat. Borshchev v posledních zápasech ukázal, že se může spolehnout hlavně na svůj jab a nebezpečné kontry. To může být v souboji s pohyblivým Diakiesem málo. Ten se může spolehnout na svůj “rozlítaný” styl, kde praktikuje prvky kumite a taekwonda. To může být na Borshcheva ten pravý recept.

Slava Borshchev udělal svým výkonem pozdvižení v show Dana White Contender Series. V souboji s do té doby neporaženým zápasníkem Bellatoru Chrisem Duncanem (7-1) předvedl skvělý výkon, který poté potvrdil i ve své premiéře v UFC s Dakotou Bushem, ale hned na začátku se také dostal do problému. Diakiese potřebuje nutně zvítězit, protože momentálně má ze sedmi zápasů bilanci 2-5! Myslím, že zde dokáže zúročit své zkušenosti a disciplinovaným výkonem si dojde pro vítězství. Kdo by chtěl více zariskovat, tak Diakieseho vítězství na body v kurzu 4,50 není vůbec k zahození.  

Danaa Batgerel vs Chris Gutiérrez – vítěz Batgerel 1,70

Danaa Batgerel je velice zajímavý zápasník z Mongolska, který se ale připravuje v gymu Jackson Wink v Novém Mexiku. Na svojí váhu má velkou sílu a poslední tři souboje dokázal ukončit v prvním kole. V minulosti porazil například Kai Karu France, který se také představí na turnaji v Columbusu. Batgerel je výborný kickboxer a právě postoj je jeho hlavní dominantou. Je velmi rychlý a doporučuji se kouknout na sestřih jeho KO/TKO.

Chris Gutiérrez má často problémy s váhou, a tak často chodil featherweight nebo catchweight. Uvidíme, jak se s vážením vypořádá tentokrát. Jeho předností je také postoj, ve kterém se snaží hodně kopat. Zde netuším, jestli si tuto strategii prosadí, protože Batgerel má výborný pohyb. Gutiérrez by mohl mít lehkou výhodu na zemi, ale Batgerel má dobrou obranu proti takedownům, takže je pro mě v tomto souboji mírným favoritem a tomu asi odpovídá kurz 1,7.   

TIPY:

Tipsport, UFC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *