UFC Blaydes vs Aspinall: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Londýně. V hlavním zápase večera uvidíme souboj mezi těžkými váhami Curtisem Blaydesem a Tomem Aspinallem. Dále se můžete těšit na Paddyho Pimbletta, Jacka Hermanssona, Muhammada Mokaeva nebo Alexandera Gustafssona. Celý turnaj UFC startuje už od 17:00 a vy jej můžete sledovat na TV Tipsport.

OKTAGON 34 Vážení: Bohužel jsme dostali další nesplnění limitů

Muhammad Mokaev vs Charles Johnson – Mokaev zvítězí ve 2. nebo 3. kole 3,40

Muhammad Mokaev může být s nadsázkou Khamzat Chimaev muší váhy. Byť je to pro něj teprve druhý zápas v UFC, tak ve svém debutu v organizaci ukázal, čeho všeho je schopný. Hledat v jeho “hře” nějaké slabiny bude velmi obtížné. Bývalý několika násobný šampion IMMAF si po přechodu do profesionálního MMA počínal skvěle také v organizaci BRAVE CF, kde se zlepšoval každým zápasem. Ve své premiéře v UFC proti Codymu Durdenovi ukázal, že je silný jak v postoji, tak na zemi, a to za pouhou minutu. Mokaev vyniká hlavně tvrdým wrestlingem, kterým trápí své soupeře. Teď ovšem čelí větší překážce, než byl Cody Durden.

Charles Johnson je bývalý šampion muší váhy organizace LFA a ve svých zápasech si počíná velice dominantně. Z jedenácti vítězství zvítězil pouze třikrát na body a připsal si hned osm ukončení (5KO/TKO, 3 Sub), což je na muší váhu velmi dobrá bilance. Navíc se bude chtít předvést před domácím publikem (Mokaev je původem z Dagestánu, ale již dlouhá léta žije v Anglii). Muhammad Mokaev o sobě prohlásil, že je takovým mixem Khabiba Nurmagamedova a Rustama Khabilova, což je velmi sebevědomé vyjádření, ale zatím jeho výsledky mluví za vše. Zajímavá sázka se jeví také, že zápas neskončí na body v kurzu 1,60.

Nikita Krylov vs Alexander Gustafsson – vítěz Gustafsson 2,55

Zřejmě jedna z posledních šancí pro 35letého Alexandera Gustafssona, jak nakopnout svoji pošramocenou kariéru. Za poslední čtyři roky nasbíral tři porážky a nyní se vrací po dvou letech. Krylov na tom také není úžasně a jeho bilance z posledních šesti zápasů je 2-4. Krylov má výborný postoj vycházející z Kyokushin karate, ale je dobrý také na zemi, kde hrozí nebezpečnými submisemi. Gustafsson se bude spoléhat na svůj kvalitní wrestling a na tvrdé údery.

Naposledy jsme švédského zápasníka viděli v roce 2020, kdy se v těžké váze utkal s Fabriciem Werdumem, ale souboj mu absolutně nesedl a prohrál už v prvním kole na submisi. Nyní jde o podobný zápas a vše se bude odvíjet od toho, zda se Krylov dokáže prosadit na zemi stejně jako se to podařilo Wedumovi. Ten se ale také mohl spoléhat na svoji váhu a na o něco lepší BJJ.  Nicméně tento souboj vidím vyrovnanější, než jsou vypsány aktuální kurzy. Gustafsson v nedávném rozhovoru prozradil, že by rád vítězstvím rád nakopl svoji kariéru, tak uvidíme, jestli se mu to podaří. 

Tipy:

Tipsport, UFC

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *