UFC Blachowicz vs Rakič: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Apexu v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme bývalého šampiona polotěžké váhy Jana Blachowicze, kterého vyzve Aleksandar Rakič. Dále se můžete těšit na Michaela Johnsona, Iona Cutelabu, Amandu Ribas nebo Nicka Maximova. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč. 

Procházka prozradil, který český borec mu skvěle simuloval Teixeiru

Jan Blachowicz vs Aleksandar Rakič – Vítěz Blachowicz 2,45

Mnoho fanoušků, odborníků i sázkových kanceláří bývalého šampiona Jana Blachowicze po posledním nepovedeném zápase odepsalo. Ano, Blachowicz předvedl téměř nulový výkon, ale to se může stát každému. Pokud se vrátí ta stará verze Jana Blachowicze, tak si myslím, že nad Rakičem může snad zvítězit. Polský zápasník se po porážce s Gloverem Teixeirou vrátil k tréninku BJJ, které v poslední době dost opomíjel a zaměřoval se hlavně na postoj. Nyní se střetne s Aleksandarem Rakičem, který je braný jako ortodoxní postojář, ale v poslední době zapracoval i na obraně proti takedownům a zemi celkově.

Pro Rakiče to bude premiérový pětikolový souboj v jeho kariéře, což by mohlo hrát ve prospěch Blachowicze, který má s dlouhými souboji zkušenosti. Například v posledním zápase, kde se utkal Thiagem Santosem, tak bylo vidět, že už ve třetím kole fyzicky odchází. Očekávám, že Rakič bude nebezpečný v úvodu souboje, ale pokud se souboj protáhne, tak bych se přiklonil spíše k polskému zápasníkovi. Vítězství Blachowicze na body v kurzu 5,00 určitě za zkoušku stojí. 

Nick Maximov vs Andre Petroski – Maximov zvítězí na body 2,20

Svěřenec bratrů Diazů Nick Maximov jde do svého třetího souboje v UFC. Ve své premiéře si připsal jednoznačné vítězství na body proti Codymu Brundageovi a poté udolal na body také favorizovaného Punahele Soriana. Neporažený svěřenec Natea Diaze vyniká hlavně v boji na zemi. Má výborný wrestling, což předvedl v obou zápasech v UFC. Je sice trochu předvídatelný, protože hned od začátku zápasu jde po takedownu, ale vypadá to, že single leg i double leg má opravdu dokonale najeté a své soupeře vždy dostane tam, kam potřebuje.

Semifinalista poslední reality show The Ultimate Fighter má v UFC také dvě vítězství. Typově je hodně podobný jako Maximov. Také chodí hodně po takedownech, ale myslím, že zde bude mít přece jen navrch právě Maximov, který ve wrestlingu opravdu vyniká. Možná, že to nebude oku lahodící souboj, ale Maximov udělá všechno proto, aby si došel pro třetí vítězství v organizaci UFC.

Tipy:

Tipsport, UFC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *