UFC Andrade vs Lemos: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj žen mezi Jessicou Andrade a Amandou Lemos. Dále se na turnaji představí Clay Guida, Alexandr Romanov, Tyson Pedro nebo Maycee Barber. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč. 

Matěj Peňáz se s OKTAGONem rozloučí nečekaným zápasem?

Jordan Wright vs Marc-Andre Barrinault – vítěz Wright 2,42

Tuto sázku jsem vybral hlavně kurzu, u kterého jsem čekal, že budevíce vyrovnaný. Jordan Wright je vynikající postojář, což už několikrát dokázal. Od mala se věnuje Karate, Wushu, Muay Thai, Kickboxu nebo indonéskému bojovému umění Pencak Silat. Po střední škole se vydal na zkušenou do Nového Mexika, kde zakotvil ve slavném gymu Jackson Wink. Zde trénoval například i po boku Jona Jonese a v gymu nějaký čas bydlel.

Wright má na střední váhu velké rozpětí paží 196 cm, což je o 13 cm více, než jaké má kanadský zápasník. Barrinault je také spíše postojář, ale své soupeře dokáže utahat i na zemi. V tomto případě, ale nejspíš neuspěje, protože Wright má výbornou obranu proti takedownům a přijde mi, že je i lepší v postoji. Barrinault bude určitě těžit ze zkušeností, jelikož jde do svého osmého duelu v UFC. Wright se v tomto souboji bude spoléhat na své neortodoxní kopy a Barrinault na tvrdé výměny.

Tyson Pedro vs Isaac Villanueva – Pedro zvítězí na submisi 2,80

Tyson Pedro se vrací po vleklém zranění kolene, které utrpěl v posledním zápase s Mariciem Shogunem Ruou v roce 2018. Od té doby podstoupil několik operací. Nicméně nyní hlásí, že už je nějakou dobu ve výborné formě a chce si užít svůj návrat. Do cesty se mu postaví takový “otloukánek” UFC Isaac Vilanueva, který má v UFC zatím jediné vítězství z pěti zápasů. Navíc je ortodoxní postojář a nyní jde v UFC poprvé s někým, kdo je zaměřený hlavně na BJJ. Pedro nemá nijak pevnou bradu, takže si myslím, že jeho gameplan bude v tomto souboji jasný. Zápas bude chtít přenést rychle na zem a tam jej také ukončit. Tip na vítězství na submisi mi zde dává největší smysl a ještě k tomu s příjemným kurzem 2,80. 

Tipy:

Tipsport

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *