UFC aktualizovalo žebříčky! Jamahal Hill se hrne vzhůru k TOP 5

Jamahal Hill UFC

Organizace UFC samozřejmě v návaznosti na poslední turnaj, kterým bylo UFC Santos vs Hill plné ukončení, při úterku tradičně aktualizovalo žebříčky napříč váhami. K největším změnám došlo v rámci polo-těžké váhy, kde se zase o kousek blíž nejužší špičce přiblížil Jamahal Hill, který se urputně hlásí o souboj s Jiřím Procházkou, který však asi v nejbližší době jen tak nedostane.

“Všechny přeskočil!” stěžuje si Hill na Procházku, který prý má mezery

Thiago Santos sice sliboval, že dostaneme divoké přestřelky a výměny, ale když zjistil, že to úplně v postoji nepůjde, tak se začal snažit o přesunutí boje na zem. Hill však skvěle bránil a i když se náhodou dostal na zem, tak velice rychle vstával. Právě neúspěšné pokusy o takedowny evidentně Santose stály hodně sil, což se podepsalo v pozdější fázi zápasu, čehož Hill využil k tomu, aby vyvinul tlak a nakonec Thiaga ukončil ve čtvrtém kole via TKO. Díky tomu poskočil na 6. místo polo-těžké váhy, které předtím patřilo Santosovi. Bývalý titulový vyzyvatel se propadl o 3 místa na deváté místo, kde má za sebou Craiga.

Dost změn také proběhlo ve welteru, kde úřadoval Neal. Ten totiž dokázal jako vůbec první borec via KO ukončit Luqueho, čímž získal hodně cenný skalp. Z rámci žebříčku poskočil o 5 míst a je nyní na 8. místě. Luque, který byl ještě nedávno náhradník pro titulový souboj, se pak propadl na dělené deváté místo.

Do TOP 15 v rámci těžké váhy, konkrétně na 12. místo, se pak propracoval Spivac, který odsunul Romanova na 13. místo a Abdurakhimova na 14. místo.

Kompletní přehled všech žebříčků najdete ZDE.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *