UFC aktualizovalo žebříčky! Adesanya na špičce P4P

UFC Adesanya

UFC aktualizovalo žebříčky! Adesanya na špičce P4P

Organizace UFC v souvislosti s posledním turnajem UFC 263, který nabídl 2 titulové bitvy a jeden speciální pěti-kolový souboj, aktualizovala žebříčky jednotlivých váhových kategorií i P4P žebříček, tedy žebříček napříč váhovými kategoriemi. Právě v něm zase o kousek poskočil Israel Adesanya, který v rámci střední váhy zůstává i nadále neporažen.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/14/floyd-se-utka-s-jakem-paulem-ale-ma-podminku/

Šampion střední váhy je nově na třetím místě P4P žebříčku, takže má před sebou jen nigerijského kolegu Kamaru Usmana a pak Jona Jonese, který už je od začátku minulého roku neaktivní. Sice oznámil přestup do těžké váhy, ale i s ohledem na spory s vedením jsme se jeho premiéry zatím nedočkali.

Marvin Vettori v návaznosti na prohru klesl ze třetího místa na čtvrté, takže se udržel v TOP 5, kde je stále velice blízko další titulové šanci. Jako dalšího soupeře si vyhlédl Paula Costu, který je však, podobně jako Jones, ve sporu s vedením, protože si řekl o více peněz, které však prý na základě svého posledního výkonu určitě nedostane. Je tak možné, že ho zpět v boji nějakou dobu neuvidíme.

V rámci muší váhy se měnilo pořadí na vrcholu divize, kde je novým šampionem Brandon Moreno. Na prvním místě je pak bývalý šampion Figueiredo a hned za ním Askarov, který s aktuálním šampionem v minulosti remizoval, takže se hlásí o odvetu.

Adesanyův kolega Riddell, který společně s Doberem předvedl zápas večera, se posunul na 13. místo v rámci lehké váhy.

Kompletní přehled najdete ZDE

Už tuto sobotu nás čeká další turnaj, kterému vévodí souboj v rámci pérové váhy Korean Zombie vs Ige. O hlavní před-zápas se pak postarají těžké váhy Oleinik a Spivak.

UFC turnaje je možné sledovat na Premier Sport, který odvysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *