UFC 302 Makhachev vs Poirier: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu očekávaný turnaj UFC 302 a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC 302, který se koná v New Jersey. V hlavním zápase večera uvidíme souboj o titul lehké váhy váhy mezi šampionem Islamem Makhachevem a Dustinem Poirierem. Dále se na turnaji představí Sean Strickland, Paulo Costa, Niko Price nebo Jailton Almeida. Celý galavečer UFC můžete sledovat v neděli od 00:10 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

VIDEO: V organizaci, kde držel pás „Drákula“ Surdu, se muž se postavil dvěma ženám

Randy Brown vs Elizeu Zaleski dos Santos – Zápas skončí na body 1,76

Je toho hodně, co je třeba vzít v úvahu při pohledu na tenhle zápas. Zaleski má určitě větší sílu a solidní low kicky. Přesto je Brown ve svých 33 letech mladší než Zaleski, je rychlejší a má o pět centimetrů větší dosah. Je v Brownově nejlepším zájmu, aby se snažil využít svého dosahu a rychlosti a vyhýbal se divokým výměnám, které by ho mohly dostat do problémů. Pokud se bude držet svého plánu proti tvrdému soupeři, jeví se jako nejpravděpodobnější výsledek Brownovo vítězství na body, ale pro jistotu je lepší zahrát, že zápas skončí na body.

 

Sean Strickland vs Paulo Costa – Strickland zvítězí na body 2,74

Costa je vždycky taková divoká karta a je nekonzistentní, kdežto Stricklandova konzistence je v poslední době jednou z jeho největších předností. Stricklandův boxerský styl je pro soupeře velmi nepředvídatelný a Costa není zrovna bojovník s největším zápasnickým IQ, který by dokázal najít recept na Stricklandův neortodoxní styl. Costa se pravděpodobně nechá rozebrat a zároveň bude mít několik úspěšných záblesků, ale Stricklandova odolnost a kvalitní obrana by mu měla umožnit tyto těžké chvíle přežít a vrátit se ke svým boxerským kombinacím a Costovi znepříjemnit celý zápas. 

UFC 302 – Tipy:

 

 
1 komentář na “UFC 302 Makhachev vs Poirier: Analýza, Tipy a Sázky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *