UFC 292 Sterling vs O´Malley: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC 292, který se koná v Bostonu. V hlavním zápase se utkají šampion bantamové váhy Aljamain Sterling. Dále se na turnaji představí Weili Zhang, Ian Garry, Chris Weidman, Marlon Vera nebo Pedro Munhoz. Celý galavečer UFC 292 můžete sledovat v neděli od 00:30 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Marlon Vera vs Pedro Munhoz – Vera zvítězí na body 1,95

Oba bojovníci se určitě na zem nepohrnou a rozdají si to v postoji, který oběma sedí nejvíce. Ovšem Vera z něj bude těžit o něco více, protože Munhoz sází spíše na méně úderů, které ale způsobí větší damage. Vera naopak sype jeden úder za druhým a co se týče signifikantních úderů, má vyšší procentuální úspěšnost (49%) než Munhoz (40%), kterému kvůli tomu leckdy proteče zápas mezi prsty. Úspěšnost takedownů navíc také vyznívá pro Marlona Veru 40 % a Munhoz se může „pochlubit“ pouze 20 % úspěšností. 

Zdálo se, že Vera má nakročeno k titulovému zápasu, dokud ho na začátku tohoto roku nevykolejil Cory Sandhagen. Navzdory tomu je „Chito“ stále neuvěřitelně nebezpečný a bude zapotřebí někoho výjimečného, kdo ho přelstí tak, jako to dokázal Sandhagen. Dokáže to Munhoz? Spíše ne. Munhoz se sice v dubnu blýskl vítězstvím nad nadějným Chrisem Gutierrezem. Ten je však mnohem pomalejší a nemá takové kardio jako Vera a vzhledem k jeho houževnatosti je těžké si představit, že by zde Munhoz uspěl.

Ian Garry vs Neil Magny – Garry zvítězí na KO/TKO 2,10

Ian Garry vstupuje do tohoto zápasu s větším tlakem v zádech, než bylo původně plánováno. Vzhledem k tomu, že Geoff Neal se ze zápasu odhlásil kvůli zranění, tak vzal souboj necelých 14 dní před jeho konáním Neil Magny. Ten je sice ostříleným borcem UFC a synonymem zkušeností a odolnosti, ale proti lepším zápasníkům se mu ne vždy zadaří. 

Neporažený a talentovaný Garry by měl být rychlejší a jeho kardio bylo prověřeno v plných tříkolových zápasech. Garryho postoj je velmi působivý, v průměru má 6,85 signifikantních úderů za minutu. To ukazuje jeho agresivní přístup a schopnost diktovat tempo. S přesností úderů 55 % má potenciál využívat soupeřových nepřesností. Magny se může pochlubit pouze 3,52 signifikantních úderů za minutu a přesností 45 %. Ian Garry má i „čich“ na správné načasování tvrdých úderů. Pokud se mu podaří udržet zápas v postoji a vysokém tempu, mohl by být schopen překonat Magnyho dobrou obranu a vytvořit si prostor pro nebezpečné kombinace, ze kterých by mohlo přijít ukončení zápasu. Když k tomu připočteme, že Neil Magny vzal zápas bez plné přípravy a deset dní před jeho konáním, tak zní sázka na ukončení KO/TKO v kurzu 2,10 lákavě.  

TIPY UFC:

Tipsport

 

 
 


1 komentář na “UFC 292 Sterling vs O´Malley: Analýza, Tipy a Sázky”

  1. Pingback: UFC 292 Sterling vs O´Malley: Analýza, Tipy a Sázky - discordmmawatch.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *