UFC 289 Nunes vs Aldana: Analýza, Tipy a Sázky

UFC 289

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC 289, který se koná v Kanadě. V hlavním zápase se představí Amanda Nunes a Irene Aldana. Šestý zápas v UFC čeká českého bojovníka Davida Dvořáka, kterého čeká souboj se Stevenem Ercegem, který na poslední chvíli nahradil Matta Schnella. Celý galavečer UFC můžete sledovat v neděli od 00:30 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Clash of the Stars 5: „Ďábel“ Kotlár na vážení potřeboval dvě váhy

Mike Malott vs Adam Fugitt – Malott zvítězí  v prvním nebo druhém kole 2,32

Byť v tomto zápasu nastupují pro širší veřejnost neznámí zápasníci, tak by to měl být skvělý zápas bez ohledu na to, jak moc fanoušci znají oba soupeře. Deset z jedenácti Malottových zápasů skončilo v prvním kole. Fugitt z dvanácti zápasů došel k bodovým rozhodčím pouze dvakrát. Dá se tedy předpokládat, že bychom se mohli dočkat dalšího rychlého souboje. 

Kanadský zápasník Mike Malott nastupuje před domácím publikem a jeho bilance z posledních pěti zápasů budí respekt. Pět vítězství a všechny v prvním kole. Malott v roce 2017 přerušil na tři roky svojí MMA kariéru a věnoval se pouze grapplingu a získal černý pás v BJJ. Malott ukazuje svoji sílu v postoji a chytrost na zemi. Tato smrtící kombinace nebude Fugittovi chutnat a podlehne Malottově gameplanu. Každopádně se můžeme těšit na atraktivní zápas. Pokud nechcete riskovat, tak můžete zkusit kurz 1,60 na méně než 2,5 kola. 

Marc-André Barriault vs Eryk Anders – Barriault zvítězí na body 2,75

Marc-Andre Barriault prohrál dva z posledních čtyř zápasů, zatímco Eryk Anders prohrál dokonce dva z posledních tří zápasů. Po špatném začátku své kariéry v UFC měl Barriault bilanci 0-3-1NC. Po těchto čtyřech zápasech však začal svou kariéru obracet a vyhrál čtyři z posledních šesti zápasů. Anders má za sebou svým způsobem opačnou kariéru než Barriault. V UFC si nejdříve vybudoval bilanci 3:1, ale pak se začal potkávat se zkušenějšími zápasníky a od té doby má bilanci 4:6. 

Bývalý hráč amerického fotbalu Anders začínal s bojovými sporty v kickboxu a poté začal dělat amatérské MMA. Když se z něj stal komplexní zápasník, tak přešel do profesionálního MMA. V organizaci LFA se stal šampionem střední váhy a přestoupil do UFC. Očekáváme, že Anders bude mít silný začátek, dokud je čerstvý a hrozí svou bombou z levé ruky. Barriault se bude snažit přečkat první kolo, než se ho pokusí svázat na pletivu, kde by se pak mohl odehrávat zbytek souboje. Kanaďan je v domácím prostředí mírným favoritem, a s kombinací, že zvítězí na body najdeme zajímavý kurz 2,75.  

TIPY UFC:

 
 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *