UFC 287 Pereira vs Adesanya 2: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC 287, který se koná v Miami. V hlavním zápase večera uvidíme mezi šampionem střední váhy Alexem Pereirou a Israelem Adesanyou. Dále se na tomto galavečeru představí Jorge Masvidal, Gilbert Burns, Raul Rosas, Adrian Yanez nebo Kelvin Gastelum. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu už od 00:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Ngannou by se měl probrat? Na Francise si stěžuje další promotér

Gerald Meerschaert vs Joe Pyfer – méně než 1,5 kola 2,05

Veterán Gerald Meerschaert (35-15) se postupně zařadil mezi významné zápasníky střední váhy a nyní přivítá velmi nebezpečného Joa Pyfera. Ten debutoval v organizaci UFC teprve v září loňského roku. Ve svém první souboji v UFC zaznamenal vítězství na KO v prvním kole s Alanem Amedovskim a odnesl si také bonus za Výkon večera. Dosud si ve své kariéře připsal sedm KO/TKO a dvě submise, pouze v jednom případě došel až k bodovým rozhodčím. 

Specialista na submise Meerchaert má na svém kontě hned 27 submisí a 6 KO/TKO. Meerschaert většinou počká, až  se jeho soupeři unaví a poté se je snaží dostat na zem, kde si téměř vždy udělá prostor pro submisi. Ovšem proti někomu, kdo nedělá spoustu chyb (jako byl Jotko), se mu jeho strategie může vymstít. Pyfer však bude muset bojovat chytře a nesmí se nenechat nachytat při nějaké chybě. Oba zápasníci mají dovednosti na to, aby zápas ukončili v prvním kole. Kurz na konec v prvním kole je velmi lákavý a pokud se podíváme na zápasy obou bojovníků, tak můžeme očekávat „divočinu“ hned od startu.  

Karl Williams vs Chase Sherman – Williams zvítězí na body 2,10

Karl Williams se představil před měsícem na turnaji UFC Yan vs Dvalishvili, kde na body porazil polského zápasníka Lukasze Brzeskiho. Zde pokračoval ve strategii, kterou si přinesl z reality show Dana White Contender Series. Williams není žádný velký ukončovatel, ale jeho styl zápasníkům vůbec „nechutná“. Od začátku se je snaží dostat na zem a zde je unavit. Nejde za každou cenu po ukončení, ale v soubojích dominuje, což je nejdůležitější. V souboji s Brzeskim doručil hned osm takedownů ze třinácti pokusů. 

Sherman je v UFC už potřetí, což je možná odměna od organizace, protože Sherman vezme každý zápas a dokáže vždy předvést zajímavý výkon, byť vítězství nepřicházejí. Celkem má v UFC hrozivou bilanci 4-10. Ani v souboji s Williamsem nejspíš nepřekvapí, protože jeho obrana proti strhům není jeho nejsilnější stránkou. Williamsův původní soupeř měl být Chris Barnett, který ale minulý týden odstoupil. Očekáváme, že Williams nebude měnit svůj plán a dodrží stejnou strategii jako v předchozích dvou zápasech. 

   

TIPY UFC:

Tipsport, UFC 287


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *